Události a informace
Přehled akcí oddílu házené na jaro 2024 ve formátu pro tisk.<< < > >> Březen 2023 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
27 | 28 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
11.3. 09:50 | HC Zubří - Tatran Litovel 21:16 (9:6) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.3. 11:00 | TJ Rožnov p.R. - Tatran Litovel 27:31 (13:13) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.3. 12:20 | Tatran Litovel - Kovofiniš Ledeč n.S. 21:25 (11:14) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.3. 14:00 | SKH Polanka n.O. - Tatran Litovel 21:15 (11:7) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.3. 15:40 | Tatran Litovel - TJ Dukla Praha 15:23 (6:13) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.3. 10:00 | TJ Senice n.H. - Tatran Litovel 13:24 (7:14) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.3. 09:00 | Tatran Litovel - HBC Olomouc 1966 30:20 (18:11) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.3. 15:00 | Tatran Litovel - Sokol Klimkovice 45:14 (23:9) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.3. 17:00 | Tatran Litovel - TJ Náchod 37:27 (18:14) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.3. 13:30 | Turnaj Sokol Kostelec n.H. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.3. 14:00 | Tatran Litovel - Sokol Újezd u Brna 32:34 (17:15) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.3. 15:30 | Turnaj Sokol Kostelec n.H. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.3. 16:00 | Tatran Litovel - SKH Polanka n.O. 29:28 (17:11) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.3. 10:00 | Sokol Ostrava - Tatran Litovel 28:36 (15:18) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.3. 12:00 | Sokol Ostrava - Tatran Litovel 24:32 (10:16) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.3. 16:30 | Tatran Litovel - Sokol Čechy pod Kosířem 34:7 (15:1) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.3. 17:00 | Sokol Šťáhlavy - Tatran Litovel 30:24 (17:13) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.3. | Veteráni | MEMORIÁL MOJMÍRA ŠUSTALY - Kopřivnice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Program turnaje:
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.3. 12:00 | Házená Uničov - Tatran Litovel 12:33 (5:18) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.3. 14:30 | Turnaj Tatran Litovel | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.3. 16:30 | Turnaj Tatran Litovel A | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.4. 09:00 | Tatran Litovel - Házená Uničov 26:21 (16:10) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.4. 10:30 | Tatran Litovel - HBC Olomouc 1966 31:29 (14:15) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.4. 15:00 | Tatran Litovel - Sokol Centrum Haná 37:29 (18:14) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.4. 17:00 | Tatran Litovel - TJ JM Chodov 30:28 (14:14) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.4. 13:00 | Turnaj DHK Zora Olomouc A | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.4. 14:00 | Tatran Litovel - Sokol Velké Meziříčí 24:32 (13:15) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.4. 16:00 | Tatran Litovel - KH Kopřivnice B 28:20 (17:9) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.4. - 10.4. | Starší dorost, Starší žáci | Prague Handball Cup 2023 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Na největším házenkářském mládežnickém turnaji v Evropě se letos o Velikonocích opět představí 2 družstva Tatranu Litovel. V 10 kategoriích je letos přihlášeno celkem 571 týmů z 23 zemí Evropy a Izraele. Program a výsledky: Starší žáci: https://www.phc.cz/vysledky/tym/704 Starší dorost: https://www.phc.cz/vysledky/tym/703 |