Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Kronika Členové Události Bazar klubového oblečení
Přehled akcí oddílu házené na jaro 2024 ve formátu pro tisk.
<<  < >  >>  Prosinec 2023 
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

1.12. - 3.12. Starší žáci Dobiáš Cup 2023 - Rožnov p.R.
Průběžné informace z turnaje sledujte zde: http://www.hcroznov.cz/index.php/2023/12/01/dobias-cup-2023-starsi-zaci/

1. SKUPINA2. SKUPINA 3. SKUPINA 4. SKUPINA
TJ Sokol Horka n. Mor. SK Žeravice Tatran Litovel TJ Rožnov pod Radhoštěm
MŠK Kys. Nové Mesto HC Tatran Stupava ŠKP Bratislava Tatran Prešov
Handball club Zlín MŠK Považská Bystrica HC Zubří TJ Slovan Modra


Utkání základních skupin - pátek a sobota:
Z1 14:20 TJ Rožnov pod Radh.TJ Slovan Modra 4.skupina
Z2 15:00 HC Tatran Stupava MŠK Považská Bystrica 2.skupina
Z3 15:40 HC Zubří ŠKP Bratislava 3.skupina
Z4 16:15 Tatran Prešov TJ Rožnov pod Radhoštěm 4.skupina
Z5 16:50 TJ Sokol Horka n. Mor. Handball club Zlín 1.skupina
Z6 17:30 Tatran Litovel HC Zubří 3.skupina
Z7 18:10 MŠK Považská Bystrica SK Žeravice 2.skupina
Z8 18:50 TJ Slovan Modra Tatran Prešov 4.skupina
Z9 19:30 Handball club Zlín MŠK Kysucké Nové Mesto 1.skupina
Z10 8:20 ŠKP Bratislava Tatran Litovel 3.skupina
Z11 9:00 SK Žeravice Tatran Stupava 2.skupina
Z12 9:40 MŠK Kysucké Nové Mesto TJ Sokol Horka n. Mor z.s. 1.skupina


Od 10:20 do 10:40 proběhne střelecká soutěž.
Nové skupiny:
A – první a druhý ze skupin 1 a 2 ,
B – první a druhý ze skupin 3 a 4,
C – třetí ze skupin 1, 2, 3, 4 – zápasy o 9. – 12. místo

Utkání nových skupin a finálové zápasy - sobota a neděle:
S1 10:40 Třetí z 4 Třetí z 3 skupina C
S2 11:20 Druhý z 4 První z 3 skupina B
S3 12:00 První z 4 Druhý z 3 skupina B
S4 12:40 První z 2 Druhý z 1 skupina A
S5 13:20 Třetí z 2 Třetí z 1 skupina C
S6 14:00 Druhý z 2 První z 1 skupina A
S7 14:40 Druhý z 4 Druhý z 3 skupina B
S8 15:20 Třetí z 3 Třetí z 1 skupina C
S9 16:00 První z 3 První z 4 skupina B
S10 16:40 Třetí z 4 Třetí z 2 skupina C
S11 17:20 Druhý z 2 Druhý z 1 skupina A
S12 18:00 První z 1 První z 2 skupina A
S13 8:00 Třetí z 1 Třetí z 4 skupina C
S14 8:40 Třetí z 3 Třetí z 2 skupina C
F1 9:20 Čtvrtý A Čtvrtý B o 7.-8. místo
F2 10:00 Třetí A Třetí B o 5.-6. místo
F3 10:45 Druhý A Druhý B o 3.-4. místo
F4 11:30 První A První B o 1.-2. místo
2.12. 10:30 Mladší žáci Házená Uničov - Tatran Litovel 16:13 (5:8)
2.12. 11:45 Mladší žáci Tatran Litovel - Sokol Osek nad Bečvou (v Uničov) 30:4 (14:3)
2.12. 16:00 Junioři Sokol II Prostějov - Tatran Litovel junioři 23:34 (9:17)
3.12. 14:00 Starší dorost KH Vsetín - Tatran Litovel 29:28 (17:14)
3.12. 16:00 Muži KH BEECH Vsetín - Tatran Litovel 21:25 (10:14)
9.12. 09:25 Starší žáci Tatran Litovel - Sokol Nové Veselí (ŽL, v Velká n.V.) 14:27 (10:16)
9.12. 11:15 Starší žáci HK Ivančice - Tatran Litovel (ŽL, v Velká n.V.) 18:20 (10:11)
9.12. 13:05 Starší žáci HC Zlín - Tatran Litovel (ŽL, v Velká n.V.) 27:15 (12:8)
9.12. 14:55 Starší žáci Tatran Litovel - Kovofiniš Ledeč n.S. (ŽL, v Velká n.V.) 20:29 (10:12)
10.12. 09:00 Mladší žáci Tatran Litovel - SK HFP Prostějov 27:12 (14:6)
10.12. 11:30 Mladší žáci TJ Senice n.H. - Tatran Litovel (v Litovel) 37:21 (19:15)
13.12. 17:45 Mladší dorost Přípravné utkání Tatran Litovel (mladší dorost) - Výběr Olympijských nadějí Ol. kraje (roč. 2009-2010)
6.1. 09:00 Veteráni Novoroční turnaj veteránů 2024 - Litovel
Účastníci: Tatran Litovel, Spartak 1. Brněnská, Sokol Trnávka, HM Ostrava, HKKH Haná, Pozdní sběr, Skupina "H" (Přerov), Iskra Holíč
Místo: sportovní hala ZŠ Vítězná, povrch – palubovka
Startují: ročníky nar. 1989 a starší.
Občerstvení v bufetu v hale, ceny pro všechna družstva.
Základní skupiny:
9:00  ATatran Litovel – Spartak 1. Brněnská16:8 (8:4)
9:30  BPozdní sběr– HM Ostrava13:6 (6:4)
10:00  AHKKH Haná – Skupina "H"7:15 (1:8)
10:30  BSokol Trnávka – Iskra Holíč19:6 (7:2)
11:00 ATatran Litovel– HKKH Haná13:11 (6:7)
11:30 BPozdní sběr– Sokol Trnávka16:14 (5:8)
12:00  ASpartak 1. Brněnská– Skupina "H"10:12 (4:5)
12:30  BHM Ostrava– Iskra Holíč15:8 (9:4)
13:00  ATatran Litovel– Skupina "H"11:9 (5:3)
13:30BPozdní sběr– Iskra Holíč15:4 (6:1)
14:00AHKKH Haná– Spartak 1. Brněnská15:11 (7:6)
14:30BSokol Trnávka– HM Ostrava11:10 (5:7)

Zápasy o umístění:
15:30  A4  Spartak 1. Brněnská– B4 Iskra Holíč11:9 (5:5)
16:00  A3 HKKH Haná– B3 HM Ostrava13:10 (8:6)
16:30  A2 Skupina "H"– B2 Sokol Trnávka11:10 (5:4)
17:00  A1 Tatran Litovel– B1 Pozdní sběr12:10 (6:5)


Celkové pořadí: 1. Tatran Litovel, 2. Pozdní sběr, 3. Skupina "H", 4. Sokol Trnávka, 5. HKKH Haná, 6. HM Ostrava, 7. Spartak 1. Brněnská, 8. Iskra Holíč
Nejlepší brankář: Ján Čížek (Iskra Holíč)
Nejlepší střelec: Karel Hanzelka (Sokol Trnkávka) - 13 branek

Sestava Tatranu Litovel: Kráčmar, Habermann - Knébl M., Hájek, Müller, Nantl D., Šuba,  Havlíček, Šimek, Schmalz, Číhal J., Kuchař, Dolák, Čapák. Trenéři: Sléha Z., Čikl O.

Facebook