Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Kronika Členové Události Bazar klubového oblečení
Přehled akcí oddílu házené na jaro 2024 ve formátu pro tisk.
<<  < >  >>  Prosinec 2023 
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

10.12. 09:00 Mladší žáci Tatran Litovel - SK HFP Prostějov 27:12 (14:6)
10.12. 11:30 Mladší žáci TJ Senice n.H. - Tatran Litovel (v Litovel) 37:21 (19:15)
13.12. 17:45 Mladší dorost Přípravné utkání Tatran Litovel (mladší dorost) - Výběr Olympijských nadějí Ol. kraje (roč. 2009-2010)
6.1. 09:00 Veteráni Novoroční turnaj veteránů 2024 - Litovel
Účastníci: Tatran Litovel, Spartak 1. Brněnská, Sokol Trnávka, HM Ostrava, HKKH Haná, Pozdní sběr, Skupina "H" (Přerov), Iskra Holíč
Místo: sportovní hala ZŠ Vítězná, povrch – palubovka
Startují: ročníky nar. 1989 a starší.
Občerstvení v bufetu v hale, ceny pro všechna družstva.
Základní skupiny:
9:00  ATatran Litovel – Spartak 1. Brněnská16:8 (8:4)
9:30  BPozdní sběr– HM Ostrava13:6 (6:4)
10:00  AHKKH Haná – Skupina "H"7:15 (1:8)
10:30  BSokol Trnávka – Iskra Holíč19:6 (7:2)
11:00 ATatran Litovel– HKKH Haná13:11 (6:7)
11:30 BPozdní sběr– Sokol Trnávka16:14 (5:8)
12:00  ASpartak 1. Brněnská– Skupina "H"10:12 (4:5)
12:30  BHM Ostrava– Iskra Holíč15:8 (9:4)
13:00  ATatran Litovel– Skupina "H"11:9 (5:3)
13:30BPozdní sběr– Iskra Holíč15:4 (6:1)
14:00AHKKH Haná– Spartak 1. Brněnská15:11 (7:6)
14:30BSokol Trnávka– HM Ostrava11:10 (5:7)

Zápasy o umístění:
15:30  A4  Spartak 1. Brněnská– B4 Iskra Holíč11:9 (5:5)
16:00  A3 HKKH Haná– B3 HM Ostrava13:10 (8:6)
16:30  A2 Skupina "H"– B2 Sokol Trnávka11:10 (5:4)
17:00  A1 Tatran Litovel– B1 Pozdní sběr12:10 (6:5)


Celkové pořadí: 1. Tatran Litovel, 2. Pozdní sběr, 3. Skupina "H", 4. Sokol Trnávka, 5. HKKH Haná, 6. HM Ostrava, 7. Spartak 1. Brněnská, 8. Iskra Holíč
Nejlepší brankář: Ján Čížek (Iskra Holíč)
Nejlepší střelec: Karel Hanzelka (Sokol Trnkávka) - 13 branek

Sestava Tatranu Litovel: Kráčmar, Habermann - Knébl M., Hájek, Müller, Nantl D., Šuba,  Havlíček, Šimek, Schmalz, Číhal J., Kuchař, Dolák, Čapák. Trenéři: Sléha Z., Čikl O.

Facebook

Partneři: