(0)
(0)
Tatran Litovel - házená - Události a informace

Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Kronika Členové Události Bazar klubového oblečení
Přehled akcí oddílu házené na jaro 2024 ve formátu pro tisk.
<<  < >  >>  Únor 2024 
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

11.2. 15:00 Mladší dorost Sokol Juliánov - Tatran Litovel 24:34 (12:17)
11.2. 17:00 Muži TJ JM Chodov - Tatran Litovel 29:23 (15:7)
11.2. 17:00 Junioři Sokol Nové Bránice - Tatran Litovel junioři 31:39 (10:23)
17.2. 17:00 Muži Tatran Litovel - Sokol Šťáhlavy 23:30
17.2. 09:00 - 16:00 Starší miniházená, Mladší miniházená O litovelskou štiku 2024
Aktuálně přihlášené týmy:
  •  Mladší miniházená: Tatran Litovel bílí, Tatran Litovel modří, Hostěrádky - Rešov, TJ Sokol Kostelec na Hané - HK, HBC Olomouc
  •  Starší miniházená: Tatran Litovel bílí, Tatran Litovel modří, DHK Zora Olomouc, HK Ivančice, HBC Olomouc, SHK Kunovice

Hraje se dle pravidel miniházené 4+1 bez počítání skóre. Každá kategorie na jednom hřišti.
Program turnaje:
Mladší miniházenáStarší mini miniházená
časHř.Hř.
9:00ATatran Litovel modříHBC Olomouc
--||--BTatran Litovel bílíZora Olomouc
9:30ATatran Litovel bílí-HBC OlomoucBHK Ivančice-SHK Kunovice
10:00ATatran Litovel modří-Sokol Kostelec n.H.BSHK Kunovice-Zora Olomouc
10:30AHostěrádky - Rešov-Tatran Litovel bílíBHBC Olomouc-HK Ivančice
11:00AHBC Olomouc-Tatran Litovel modříBTatran Litovel bílí-SHK Kunovice
11:30ASokol Kostelec n.H.-Hostěrádky - RešovBHK Ivančice-Tatran Litovel modří
12:00AZora Olomouc-HBC Olomouc
--||--BHK Ivančice-Tatran Litovel bílí
12:30ATatran Litovel bílí-Tatran Litovel modříBHBC Olomouc-SHK Kunovice
13:00AHBC Olomouc-Sokol Kostelec n.H.BTatran Litovel modříZora Olomouc
13:30ATatran Litovel modří-Hostěrádky - RešovBTatran Litovel bílíHBC Olomouc
14:00ASokol Kostelec n.H.-Tatran Litovel bílíBZora OlomoucHK Ivančice
14:30AHostěrádky - Rešov-HBC OlomoucBSHK KunoviceTatran Litovel modří
15:00vyhlášenívyhlášení
18.2. 09:25 Starší žáci Tatran Litovel - TJ Náchod (ŽL, v Karviná) 18:31 (11:16)
18.2. 11:15 Starší žáci HCB Karviná - Tatran Litovel (ŽL) 16:19 (12:11)
18.2. 13:05 Starší žáci Talent Plzeň - Tatran Litovel (ŽL, v Karviná) 33:12 (16:8)
18.2. 14:55 Starší žáci Tatran Litovel - Jiskra Třeboň (ŽL, v Karviná) 24:19 (13:11)
18.2. 15:00 Mladší dorost Tatran Litovel - Sokol Centrum Haná 40:33 (22:17)
18.2. 17:00 Junioři Tatran Litovel junioři - Sokol Kostelec n.H. 30:29 (14:13)
18.2. 09:00 Mladší žáci Zimní pohár mladších žáků 2024 - Litovel
OBSAZENO
Startují: Tatran Litovel, Sokol Kobylisy, Sokol Krmelín a Sokol Sokolnice.
24.2. 11:00 Starší dorost Sokol Ostrava - Tatran Litovel 36:36
24.2. - 25.2. Starší miniházená, Mladší miniházená JMIT Cup - Velká Bystřice
Program a výsledky mladší mini: https://www.sportujvolomouci.cz/udalosti/jmit-cup-hazena-velka-bystrice-mini-mladsi
Program a výsledky starší mini: https://www.sportujvolomouci.cz/udalosti/jmit-cup-hazena-velka-bystrice-mini-starsi
25.2. 13:00 Mladší dorost Sokol Újezd u Brna - Tatran Litovel (v ) 32:30 (18:18)
25.2. 15:00 Junioři Sokol Újezd u Brna - Tatran Litovel junioři (v ) 45:31 (23:17)
25.2. 17:00 Muži HBC Jičín B - Tatran Litovel 27:28 (17:13)
2.3. 13:00 Starší žáci Sokol Centrum Haná - Tatran Litovel 40:24 (18:15)
2.3. 14:30 Starší žáci Tatran Litovel - SK Žeravice (v Centrum Haná) 37:25 (22:11)
2.3. 15:00 Starší dorost Tatran Litovel - HCB Karviná 27:35 (15:16)
2.3. 17:00 Muži Tatran Litovel - HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc 26:35 (13:17)
3.3. 14:00 Mladší dorost Tatran Litovel - HBC Olomouc 1966 42:34 (23:18)
3.3. 16:00 Junioři Tatran Litovel junioři - HBC Olomouc 1966 27:32 (12:13)
9.3. 15:00 Starší dorost KH Kopřivnice - Tatran Litovel 41:26 (20:14)
9.3. 17:00 Junioři Sokol Velké Meziříčí - Tatran Litovel junioři 29:24 (16:13)
10.3. 09:00 Mladší žáci Tatran Litovel - Sokol Osek nad Bečvou 31:17 (15:8)
10.3. 09:25 Starší žáci Tatran Litovel - TJ JM Chodov (ŽL, v Úvaly) 25:20 (12:10)
10.3. 11:15 Starší žáci Sokol Úvaly - Tatran Litovel (ŽL) 20:20 (15:9)
10.3. 11:30 Mladší žáci SK Žeravice - Tatran Litovel (v Litovel) 17:17 (9:9)
10.3. 13:05 Starší žáci SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel (ŽL, v Úvaly) 30:29 (15:14)
10.3. 14:55 Starší žáci Tatran Litovel - TJ Dukla Praha (ŽL, v Úvaly) 13:36 (4:20)
10.3. 17:00 Muži Tatran Bohunice - Tatran Litovel 35:29 (16:14)
10.3. 18:00 Mladší dorost SK Kuřim - Tatran Litovel 25:34 (12:18)

Facebook

Partneři: