Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Kronika Členové Události Bazar klubového oblečení
Přehled akcí oddílu házené na jaro 2024 ve formátu pro tisk.
<<  < >  >>  Únor 2024 
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

17.2. 17:00 Muži Tatran Litovel - Sokol Šťáhlavy 23:30
17.2. 09:00 - 16:00 Starší miniházená, Mladší miniházená O litovelskou štiku 2024
Aktuálně přihlášené týmy:
  •  Mladší miniházená: Tatran Litovel bílí, Tatran Litovel modří, Hostěrádky - Rešov, TJ Sokol Kostelec na Hané - HK, HBC Olomouc
  •  Starší miniházená: Tatran Litovel bílí, Tatran Litovel modří, DHK Zora Olomouc, HK Ivančice, HBC Olomouc, SHK Kunovice

Hraje se dle pravidel miniházené 4+1 bez počítání skóre. Každá kategorie na jednom hřišti.
Program turnaje:
Mladší miniházenáStarší mini miniházená
časHř.Hř.
9:00ATatran Litovel modříHBC Olomouc
--||--BTatran Litovel bílíZora Olomouc
9:30ATatran Litovel bílí-HBC OlomoucBHK Ivančice-SHK Kunovice
10:00ATatran Litovel modří-Sokol Kostelec n.H.BSHK Kunovice-Zora Olomouc
10:30AHostěrádky - Rešov-Tatran Litovel bílíBHBC Olomouc-HK Ivančice
11:00AHBC Olomouc-Tatran Litovel modříBTatran Litovel bílí-SHK Kunovice
11:30ASokol Kostelec n.H.-Hostěrádky - RešovBHK Ivančice-Tatran Litovel modří
12:00AZora Olomouc-HBC Olomouc
--||--BHK Ivančice-Tatran Litovel bílí
12:30ATatran Litovel bílí-Tatran Litovel modříBHBC Olomouc-SHK Kunovice
13:00AHBC Olomouc-Sokol Kostelec n.H.BTatran Litovel modříZora Olomouc
13:30ATatran Litovel modří-Hostěrádky - RešovBTatran Litovel bílíHBC Olomouc
14:00ASokol Kostelec n.H.-Tatran Litovel bílíBZora OlomoucHK Ivančice
14:30AHostěrádky - Rešov-HBC OlomoucBSHK KunoviceTatran Litovel modří
15:00vyhlášenívyhlášení
18.2. 09:25 Starší žáci Tatran Litovel - TJ Náchod (ŽL, v Karviná) 18:31 (11:16)
18.2. 11:15 Starší žáci HCB Karviná - Tatran Litovel (ŽL) 16:19 (12:11)
18.2. 13:05 Starší žáci Talent Plzeň - Tatran Litovel (ŽL, v Karviná) 33:12 (16:8)
18.2. 14:55 Starší žáci Tatran Litovel - Jiskra Třeboň (ŽL, v Karviná) 24:19 (13:11)
18.2. 15:00 Mladší dorost Tatran Litovel - Sokol Centrum Haná 40:33 (22:17)
18.2. 17:00 Junioři Tatran Litovel junioři - Sokol Kostelec n.H. 30:29 (14:13)
18.2. 09:00 Mladší žáci Zimní pohár mladších žáků 2024 - Litovel
OBSAZENO
Startují: Tatran Litovel, Sokol Kobylisy, Sokol Krmelín a Sokol Sokolnice.
24.2. 11:00 Starší dorost Sokol Ostrava - Tatran Litovel
24.2. - 25.2. Starší miniházená, Mladší miniházená JMIT Cup - Velká Bystřice
Program a výsledky mladší mini: https://www.sportujvolomouci.cz/udalosti/jmit-cup-hazena-velka-bystrice-mini-mladsi
Program a výsledky starší mini: https://www.sportujvolomouci.cz/udalosti/jmit-cup-hazena-velka-bystrice-mini-starsi
25.2. 13:00 Mladší dorost Sokol Újezd u Brna - Tatran Litovel
25.2. 15:00 Junioři Sokol Újezd u Brna - Tatran Litovel junioři
25.2. 17:00 Muži HBC Jičín B - Tatran Litovel 27:28 (17:13)
2.3. 13:00 Starší žáci Sokol Centrum Haná - Tatran Litovel
2.3. 14:30 Starší žáci Tatran Litovel - SK Žeravice (v Centrum Haná)
2.3. 15:00 Starší dorost Tatran Litovel - HCB Karviná
2.3. 17:00 Muži Tatran Litovel - HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc
3.3. 14:00 Mladší dorost Tatran Litovel - HBC Olomouc 1966
3.3. 16:00 Junioři Tatran Litovel junioři - HBC Olomouc 1966
9.3. 15:00 Starší dorost KH Kopřivnice - Tatran Litovel
9.3. 17:00 Junioři Sokol Velké Meziříčí - Tatran Litovel junioři
10.3. 09:00 Mladší žáci Tatran Litovel - Sokol Osek nad Bečvou
10.3. 11:30 Mladší žáci SK Žeravice - Tatran Litovel (v Litovel)
10.3. 17:00 Muži Tatran Bohunice - Tatran Litovel
10.3. 18:00 Mladší dorost SK Kuřim - Tatran Litovel

Facebook