Mladší miniházená - články 2013/2014

<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>

Mladší mini - Mega Sam Cup -poslední turnaj za nejmladší kategorii
Poslední turnaj za kategorii mladší miniházená odehráli hráči ve Velké Bystřici na známém a velkém mezinárodním turnaji Mega Sam Cup 20.-21.6. Z 18 družstev jsme obsadili pěkné 11.místo.
28.6.2014 | Lenka Filipová | Přečteno: 950x | Komentáře:

Mladší miniházená - poslední dva nalosované turnaje
Poslední dva nalosované turnaje v sezóně 2013/2014. I nejmladším našim házenkářům bylo přáno, aby se setkali s Davidem Juříčkem, který jim popřál další výborné výkony.
11.6.2014 | Lenka Filipová | Přečteno: 1457x | Komentáře:

Litovel Mini Cup - ZLATO! - Mladší miniházená
Velká hrdost a spokojenost byla cítit z našich pohledů (trenérek), když naši mladší minici šli z rukou Davida Juříčka přebírat dva velké poháry a sklonit svoji hlavu, aby se na jejich hrudích mohla blýskat zlatá medaile. Dokázali jsme to!
2.6.2014 | Lenka Filipová | Přečteno: 1301x | Komentáře:

Mladší miniházená - krátké shrnutí další turnajů
Od půlky dubna do konce května jsme se zúčastnili dalších 4 turnajů, na kterých jsme podávali velmi dobré výkony.
2.6.2014 | Lenka Filipová | Přečteno: 960x | Komentáře:

Mladší miniházená - další tři turnaje za námi
Další velký turnaj jsme absolvovali na začátku dubna v Novém Veselí. Současně s ním se také rozjela jarní část turnajů na Olomoucku. Během všech turnajů se vystřídala velká část našich hráčů a všichni si zaslouží velkou pochvalu.
13.4.2014 | Lenka Filipová | Přečteno: 2108x | Komentáře:

Mladší miniházená - Mladší minici po 3 turnajích - 3x stříbro!
Naši nejmladší házenkáři se v únoru a březnu vydali na 3 velké turnaje a za své velmi dobré výkony si z turnajů pokaždé odváželi nejen spoustu zážitků, ale vždy krásná druhá místa!
30.3.2014 | Lenka Filipová | Přečteno: 1133x | Komentáře:

Shrnutí několika turnajů mladší miniházené
Krátké shrnutí turnajů mladší miniházené v Horce n.M. a také v Litovli. Někdy se dařilo, jindy byl lepší soupeř.
22.9.2013 | Lenka Filipová | Přečteno: 1118x | Komentáře: