Muži - články 2007/2008

<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>

AKTUALIZOVÁNO Baráže jsou odehrány, je tu nové složení 1. ligy mužů
V první lize se jako úplní nováčci představí dva postupující týmy z druhých lig - z Čech TJ Košutka Plzeň a z Moravy juniorka českého mistra HCB Karviná SCM. Vítěz letošního ročníku Sokol HC Přerov v baráži nestačil na extraligové Hustopeče a v soutěži zůstává.
17.6.2008 | admin | Přečteno: 153x | Komentáře:

17x  Muži: Tatran Litovel - HK Slavia VŠ Plzeň
27.5.2008 | admin | Přečteno: 1590x | Komentáře:

Gólman Baránek měl napilno v Litovli i Bystřici
Přinášíme Vám článek, který vyšel o našem brankáři v Olomouckém deníku:
Litovel - V uplynulé sezoně si na nedostatek práce stěžovat opravdu nemohl. Brankář litovelských házenkářů Michal Baránek bojoval o extraligu a zároveň nejvyšší soutěž zachraňoval.
23.5.2008 | admin | Přečteno: 132x | Komentáře:

1. liga mužů: HC Jičín B - Tatran Litovel 28:23 (14:14)  AKTUALIZOVÁNO
Muži v posledním kole 1. ligy nezvládli zápas s jičínským B týmem a z boje o titul tak nakonec zůstalo jen celkové třetí místo. Celkově lze však celý ročník v první lize považovat za velmi úspěšný.
19.5.2008 | admin | Přečteno: 115x | Komentáře:

1. ligu mužů vyhrál Sokol HC Přerov
Sokol HC Přerov se stal vítězem první ligu mužů 2007/2008. Potřebný bod, který mu scházel k vítězství bez ohledu na ostatní zápasy, získal remízou 30:30 v sobotním utkání v Napajedlech. V baráži o extraligu se utká s již jistým sestupujícím Hustopečemi. Přerovskému týmu gratulujeme a přejeme hodně štěstí v barážových utkáních.
17.5.2008 | admin | Přečteno: 114x | Komentáře:

1. liga mužů: Tatran Litovel - Fatra Slavia Napajedla 35:29 (15:18)
V posledním představení domácím divákům se utkali muži s jedním z nečastějších soupeřů z Napajedel. Po nepovedeném prvním poločase se jim podařil dokonalý obrat a nakonec vyhráli a potvrdili tak domácí neporazitelnost v celé sezóně.
13.5.2008 | admin | Přečteno: 133x | Komentáře:

1. liga mužů: 1.HK Dvůr Králové n.L. - Tatran Litovel 20:15 (13:8)
Bitva o čelo první ligy proti velkému rivalovi ze Dvora Králové Tatranu vůbec nevyšla. Soupeř, vedený někdejším lodivodem Litovle Karlem Hrachou, rozhodl utkání, jak se později ukázalo, již na konci první půle.
3.5.2008 | Jakub Schmalz | Přečteno: 132x | Komentáře:

1. liga mužů: Tatran Litovel - HK Slavia VŠ Plzeň 27:22 (13:12)
O tom, jak není jednoduché hrát s posledním celkem tabulky, se přesvědčili v předposledním domácím zápase sezóny naši muži. Do poloviny druhého poločasu bylo skóre vyrovnané, ale závěrečným náporem strhli vítězství jasně na svoji stranu.
29.4.2008 | Radovan Šimek | Přečteno: 131x | Komentáře:

Strana: 1  2  3  4  5  >  >>