Starší žáci - soutěže 2023/2024

<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání družstva

Liga Olomouckého kraje

Hlavní část - 1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA001 17.9. 12:20 Sokol Horka n.M. SK Žeravice 39:18 (18:13)
MGA002 17.9. 10:55 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 22:36 (11:26)
MGA003 17.9. 09:30 HBC Olomouc 1966 Sokol Horka n.M. 19:36 (10:21)
MGA004 16.9. 10:00 Házená Uničov Házená Velká Bystřice 11:43 (6:28)
MGA005 16.9. 11:30 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná 29:35 (12:20)
MGA006 16.9. 13:00 Sokol Centrum Haná Házená Uničov 43:9 (24:4)
MGA007 17.9. 18:00 Cement Hranice Tatran Litovel 30:35 (16:18)

Hlavní část - 2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA010 30.9. 10:00 Házená Velká Bystřice Sokol Horka n.M. 45:32 (26:16)
MGA011 30.9. 11:30 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel 34:42 (19:22)
MGA012 30.9. 13:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice 32:54 (11:31)
MGA013 11.10. 17:00 SK Žeravice Házená Uničov 30:28 (19:13)
MGA014 1.10. 13:00 Házená Uničov Cement Hranice 13:38 (8:20)
MGA015 6.10. 16:30 Cement Hranice SK Žeravice 44:25 (21:13)
MGA016 1.10. 11:00 Sokol Centrum Haná HBC Olomouc 1966 43:25 (25:13)

Hlavní část - 3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA020 15.10. 11:00 Házená Uničov Sokol Horka n.M. 11:33 (11:33)
MGA022 14.10. 09:00 Tatran Litovel SK Žeravice 35:33 (17:19)
MGA023 14.10. 10:25 SK Žeravice Sokol Centrum Haná 20:59 (10:32)
MGA024 14.10. 11:50 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel 55:22 (30:8)
MGA025 15.10. 09:00 HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice 18:36 (10:19)
MGA026 15.10. 10:30 Házená Velká Bystřice Cement Hranice 42:34 (19:17)
MGA027 15.10. 12:00 Cement Hranice HBC Olomouc 1966 28:30 (15:16)

Hlavní část - 4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA028 22.10. 14:00 Cement Hranice Sokol Horka n.M. 28:32 (13:13)
MGA029 22.10. 15:30 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná 35:42 (17:22)
MGA030 22.10. 17:00 Sokol Centrum Haná Cement Hranice 49:34 (24:18)
MGA031 21.10. 16:00 Házená Velká Bystřice SK Žeravice 39:27 (20:12)
MGA034 12.11. 09:00 HBC Olomouc 1966 Házená Uničov 36:13 (19:8)
MGA035 12.11. 10:30 Házená Uničov Tatran Litovel 13:38 (6:18)
MGA036 12.11. 12:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 29:28 (16:18)

Hlavní část - 5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA037 4.11. 09:00 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 22:31 (9:15)
MGA038 4.11. 10:30 HBC Olomouc 1966 Sokol Horka n.M. 24:24 (14:13)
MGA039 4.11. 12:00 Sokol Horka n.M. SK Žeravice 38:21 (20:11)
MGA040 5.11. 13:30 Sokol Centrum Haná Házená Uničov 46:15 (22:4)
MGA041 5.11. 15:00 Házená Uničov Házená Velká Bystřice 21:41 (16:16)
MGA042 5.11. 16:30 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná 25:28 (9:15)
MGA045 5.11. 15:30 Tatran Litovel Cement Hranice 41:28 (20:9)

Hlavní část - 6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA046 19.11. 09:30 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel 30:37 (15:18)
MGA047 19.11. 10:55 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice 25:40 (14:25)
MGA048 19.11. 12:20 Házená Velká Bystřice Sokol Horka n.M. 39:31 (17:12)
MGA049 19.11. 10:00 Házená Uničov Cement Hranice 13:29 (4:17)
MGA050 19.11. 11:30 Cement Hranice SK Žeravice 33:23 (13:13)
MGA051 19.11. 13:00 SK Žeravice Házená Uničov 24:23 (10:8)
MGA054 11.12. 19:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná 20:34 (9:16)

Hlavní část - 7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA057 2.3. 12:30 Sokol Horka n.M. Házená Uničov 37:22 (20:7)
MGA058 2.3. 13:00 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel 40:24 (18:15)
MGA059 2.3. 14:30 Tatran Litovel SK Žeravice 37:25 (22:11)
MGA060 2.3. 16:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná 11:31 (5:15)
MGA061 15.3. 17:00 Cement Hranice HBC Olomouc 1966 43:26 (21:13)
MGA062 13.3. 18:00 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 32:27 (15:10)
MGA063 18.3. 18:00 Cement Hranice Házená Velká Bystřice 40:16 (19:7)

Hlavní část - 8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA064 24.3. 14:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná 26:43 (12:23)
MGA065 24.3. 15:30 Sokol Centrum Haná Cement Hranice 36:28 (21:13)
MGA066 24.3. 17:00 Cement Hranice Sokol Horka n.M. 36:31 (18:16)
MGA069 23.3. 12:00 SK Žeravice Házená Velká Bystřice 22:44 (10:19)
MGA070 23.3. 09:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 34:21 (16:9)
MGA071 23.3. 10:25 HBC Olomouc 1966 Házená Uničov 32:23 (16:11)
MGA072 23.3. 11:50 Házená Uničov Tatran Litovel 17:38 (7:16)

Hlavní část - 9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA073 6.4. 09:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Horka n.M. 25:33 (14:15)
MGA074 6.4. 10:30 Sokol Horka n.M. SK Žeravice 38:21 (18:13)
MGA075 6.4. 12:00 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 30:33 (18:17)
MGA076 6.4. 08:00 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná 21:25 (11:16)
MGA077 6.4. 09:30 Sokol Centrum Haná Házená Uničov 47:15 (26:8)
MGA078 6.4. 11:00 Házená Uničov Házená Velká Bystřice 22:39 (16:19)
MGA080 7.4. 09:00 Cement Hranice Tatran Litovel 33:37 (19:19)

Hlavní část - 10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA082 27.4. 09:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice
MGA083 27.4. 10:25 Házená Velká Bystřice Sokol Horka n.M.
MGA084 27.4. 11:50 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel
MGA085 27.4. 09:00 Cement Hranice SK Žeravice
MGA086 27.4. 10:30 SK Žeravice Házená Uničov
MGA087 27.4. 12:00 Házená Uničov Cement Hranice
MGA090 27.4. 10:30 Sokol Centrum Haná HBC Olomouc 1966

Hlavní část - 11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA091 12.5. 14:00 Sokol Horka n.M. Házená Uničov
MGA094 11.5. 09:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná
MGA095 11.5. 10:30 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel
MGA096 11.5. 12:00 Tatran Litovel SK Žeravice
MGA097 11.5. 10:00 Házená Velká Bystřice Cement Hranice
MGA098 11.5. 11:30 Cement Hranice HBC Olomouc 1966
MGA099 11.5. 13:00 HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice

Hlavní část - 12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA100 25.5. 08:30 Sokol Centrum Haná Cement Hranice
MGA101 25.5. 10:00 Cement Hranice Sokol Horka n.M.
MGA102 25.5. 11:30 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná
MGA105 25.5. 10:00 Házená Velká Bystřice SK Žeravice
MGA106 25.5. 10:00 Házená Uničov Tatran Litovel
MGA107 25.5. 11:30 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966
MGA108 25.5. 13:00 HBC Olomouc 1966 Házená Uničov

Nadstavba HFP Prostějov
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA201 Házená Uničov
MGA202 Házená Velká Bystřice
MGA203 HBC Olomouc 1966
MGA204 SK Žeravice
MGA205 Sokol Horka n.M.
MGA206 Tatran Litovel
MGA207 Cement Hranice
MGA208 Sokol Centrum Haná

Kvalifikace do Žákovské ligy

A - Nový Jičín - 26.11.2023
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGA001 26.11. 08:30 HC Zubří HC Nový Jičín 15:11 (7:4)
XGA002 26.11. 09:30 Házená Uničov Tatran Litovel 8:25 (4:12)
XGA003 26.11. 10:30 SK Kuřim HC Zubří 10:12 (6:6)
XGA004 26.11. 11:30 HC Nový Jičín Házená Uničov 13:7 (4:5)
XGA005 26.11. 12:30 Tatran Litovel SK Kuřim 22:15 (14:7)
XGA006 26.11. 13:30 HC Zubří Házená Uničov 34:8 (14:4)
XGA007 26.11. 14:30 HC Nový Jičín Tatran Litovel 18:24 (6:13)
XGA008 26.11. 15:30 Házená Uničov SK Kuřim 3:23 (0:14)
XGA009 26.11. 16:30 Tatran Litovel HC Zubří 12:23 (5:12)
XGA010 26.11. 17:30 SK Kuřim HC Nový Jičín 18:20 (7:12)

B - Zruč n. S. - 26.11.2023
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGA011 26.11. 08:30 Jiskra Havlíčkův Brod Jiskra Zruč n.S. 27:24 (14:13)
XGA012 26.11. 09:25 Jiskra Třeboň Lokomotiva Louny 19:14 (11:8)
XGA013 26.11. 10:20 Sokol Újezd u Brna Jiskra Havlíčkův Brod 23:13 (11:8)
XGA014 26.11. 11:15 Jiskra Zruč n.S. Jiskra Třeboň 22:28 (9:13)
XGA015 26.11. 12:10 Lokomotiva Louny Sokol Újezd u Brna 15:25 (9:15)
XGA016 26.11. 13:05 Jiskra Havlíčkův Brod Jiskra Třeboň 13:23 (10:12)
XGA017 26.11. 14:00 Jiskra Zruč n.S. Lokomotiva Louny 32:19 (16:12)
XGA018 26.11. 14:55 Jiskra Třeboň Sokol Újezd u Brna 19:20 (6:11)
XGA019 26.11. 15:50 Lokomotiva Louny Jiskra Havlíčkův Brod 18:22 (7:14)
XGA020 26.11. 16:45 Sokol Újezd u Brna Jiskra Zruč n.S. 25:22 (16:10)

C - Vršovice - 25.11.2023
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGA021 25.11. 09:00 Lokomotiva Vršovice Sokol Úvaly 5:28 (2:14)
XGA022 25.11. 09:55 Baník Most ČZ HBC Strakonice 1921 16:31 (8:14)
XGA023 25.11. 10:50 1.HK Dvůr Králové n.L. Lokomotiva Vršovice 15:19 (7:12)
XGA024 25.11. 11:45 Sokol Úvaly Baník Most 35:11 (18:4)
XGA025 25.11. 12:40 ČZ HBC Strakonice 1921 1.HK Dvůr Králové n.L. 31:13 (16:7)
XGA026 25.11. 13:25 Lokomotiva Vršovice Baník Most 27:15 (14:10)
XGA027 25.11. 14:30 Sokol Úvaly ČZ HBC Strakonice 1921 21:21 (9:14)
XGA028 25.11. 15:25 Baník Most 1.HK Dvůr Králové n.L. 16:26 (6:14)
XGA029 25.11. 16:20 ČZ HBC Strakonice 1921 Lokomotiva Vršovice 33:17 (12:10)
XGA030 25.11. 17:15 1.HK Dvůr Králové n.L. Sokol Úvaly 13:27 (4:12)

D - Kutná Hora - 25.11.2023
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGA031 25.11. 08:00 Sparta Kutná Hora HBC Jičín 10:27 (7:14)
XGA032 25.11. 08:55 Sokol Kobylisy ELP Jablonec n.N. 6:29 (1:15)
XGA033 25.11. 09:50 Sokol Šťáhlavy Sparta Kutná Hora 16:16 (7:9)
XGA034 25.11. 10:45 HBC Jičín Sokol Kobylisy 42:9 (16:4)
XGA035 25.11. 11:40 ELP Jablonec n.N. Sokol Šťáhlavy 17:22 (8:13)
XGA036 25.11. 12:35 Sparta Kutná Hora Sokol Kobylisy 28:3 (14:1)
XGA037 25.11. 13:30 HBC Jičín ELP Jablonec n.N. 24:10 (11:4)
XGA038 25.11. 14:25 Sokol Kobylisy Sokol Šťáhlavy 5:40 (2:21)
XGA039 25.11. 15:20 ELP Jablonec n.N. Sparta Kutná Hora 11:10 (3:6)
XGA040 25.11. 16:15 Sokol Šťáhlavy HBC Jičín 18:21 (8:9)

E - Žeravice - 25.11.2023
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGA041 25.11. 08:30 SK Žeravice TJ Holešov 19:13 (11:8)
XGA042 25.11. 09:25 Cement Hranice SKKP Handball Brno 27:23 (13:14)
XGA043 25.11. 10:20 HCB Karviná SK Žeravice 25:13 (13:9)
XGA044 25.11. 11:15 TJ Holešov Cement Hranice 21:26 (10:14)
XGA045 25.11. 12:10 SKKP Handball Brno HCB Karviná 13:23 (4:9)
XGA046 25.11. 13:05 SK Žeravice Cement Hranice 21:31 (8:16)
XGA047 25.11. 14:00 TJ Holešov SKKP Handball Brno 21:21 (12:8)
XGA048 25.11. 14:55 Cement Hranice HCB Karviná 22:29 (10:16)
XGA049 25.11. 15:50 SKKP Handball Brno SK Žeravice 19:21 (9:11)
XGA050 25.11. 16:45 HCB Karviná TJ Holešov 35:20 (20:8)

F - Velká Bystřice - 26.11.2023
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGA051 26.11. 08:30 Házená Velká Bystřice Sokol Ostrava 29:12 (16:9)
XGA052 26.11. 09:25 SHC Maloměřice Sokol Telnice 20:43 (12:21)
XGA053 26.11. 10:20 Sokol Nové Veselí Házená Velká Bystřice 18:24 (9:14)
XGA054 26.11. 11:15 Sokol Ostrava SHC Maloměřice 34:19 (19:7)
XGA055 26.11. 12:10 Sokol Telnice Sokol Nové Veselí 23:24 (11:14)
XGA056 26.11. 13:05 Házená Velká Bystřice SHC Maloměřice 42:17 (23:8)
XGA057 26.11. 14:00 Sokol Ostrava Sokol Telnice 20:24 (11:12)
XGA058 26.11. 14:55 SHC Maloměřice Sokol Nové Veselí 18:35 (11:19)
XGA059 26.11. 15:50 Sokol Telnice Házená Velká Bystřice 14:32 (6:18)
XGA060 26.11. 16:45 Sokol Nové Veselí Sokol Ostrava 28:15 (15:9)

G - Sezimovo Ústí - 26.11.2023
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGA061 26.11. 08:45 Spartak MAS Sezimovo Ústí Sokol Vršovice 18:24 (8:11)
XGA062 26.11. 09:40 HK Slavia VŠ Plzeň Házená Mělník 27:17 (14:6)
XGA063 26.11. 10:35 Sokol Bělá p.B. Spartak MAS Sezimovo Ústí 0:10
XGA064 26.11. 11:30 Sokol Vršovice HK Slavia VŠ Plzeň 20:26 (8:13)
XGA065 26.11. 12:25 Házená Mělník Sokol Bělá p.B. 10:0
XGA066 26.11. 13:20 Spartak MAS Sezimovo Ústí HK Slavia VŠ Plzeň 13:18 (7:10)
XGA067 26.11. 14:15 Sokol Vršovice Házená Mělník 29:20 (13:8)
XGA068 26.11. 15:10 HK Slavia VŠ Plzeň Sokol Bělá p.B. 10:0
XGA069 26.11. 16:05 Házená Mělník Spartak MAS Sezimovo Ústí 17:21 (10:8)
XGA070 26.11. 17:00 Sokol Bělá p.B. Sokol Vršovice 0:10

H - Brno - Juliánov - 25.11.2023
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGA071 25.11. 09:00 Sokol Juliánov Sokol Velké Meziříčí 10:35 (4:19)
XGA072 25.11. 09:55 HBC Olomouc 1966 KH Kopřivnice 19:18 (7:9)
XGA073 25.11. 10:50 SKH Polanka n.O. Sokol Juliánov 32:15 (14:8)
XGA074 25.11. 11:45 Sokol Velké Meziříčí HBC Olomouc 1966 24:15 (14:8)
XGA075 25.11. 12:40 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O. 18:15 (7:5)
XGA076 25.11. 13:35 Sokol Juliánov HBC Olomouc 1966 19:20 (11:8)
XGA077 25.11. 14:30 Sokol Velké Meziříčí KH Kopřivnice 20:14 (10:6)
XGA078 25.11. 15:25 HBC Olomouc 1966 SKH Polanka n.O. 19:21 (9:12)
XGA079 25.11. 16:20 KH Kopřivnice Sokol Juliánov 27:14 (9:9)
XGA080 25.11. 17:15 SKH Polanka n.O. Sokol Velké Meziříčí 17:23 (7:11)

Žákovská liga

Turnaj I - SKP Frýdek-Místek
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB001 9.12. 08:30 SKP Frýdek-Místek HCB Karviná 21:14 (12:8)
XGB002 9.12. 09:25 HC Zubří Házená Velká Bystřice 11:17 (7:8)
XGB003 9.12. 10:20 Sokol Centrum Haná SKP Frýdek-Místek 22:24 (9:12)
XGB004 9.12. 11:15 HCB Karviná HC Zubří 15:20 (4:9)
XGB005 9.12. 12:10 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná 21:17 (10:6)
XGB006 9.12. 13:05 SKP Frýdek-Místek HC Zubří 23:13 (7:5)
XGB007 9.12. 14:00 HCB Karviná Házená Velká Bystřice 16:21 (10:10)
XGB008 9.12. 14:55 HC Zubří Sokol Centrum Haná 19:26 (9:13)
XGB009 9.12. 15:50 Házená Velká Bystřice SKP Frýdek-Místek 20:26 (8:13)
XGB010 9.12. 16:45 Sokol Centrum Haná HCB Karviná 27:15 (15:7)

Turnaj II - Loko České Budějovice
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB011 9.12. 08:30 Lokomotiva České Budějovice Jiskra Třeboň 26:18 (13:11)
XGB012 9.12. 09:25 TJ JM Chodov Sokol Velké Meziříčí 16:23 (9:11)
XGB013 9.12. 10:20 HK Lovosice Lokomotiva České Budějovice 15:19 (11:11)
XGB014 9.12. 11:15 Jiskra Třeboň TJ JM Chodov 21:19 (11:10)
XGB015 9.12. 12:10 Sokol Velké Meziříčí HK Lovosice 13:26 (7:13)
XGB016 9.12. 13:05 Lokomotiva České Budějovice TJ JM Chodov 29:18 (14:10)
XGB017 9.12. 14:00 Jiskra Třeboň Sokol Velké Meziříčí 12:20 (7:10)
XGB018 9.12. 14:55 TJ JM Chodov HK Lovosice 14:31 (5:20)
XGB019 9.12. 15:50 Sokol Velké Meziříčí Lokomotiva České Budějovice 17:23 (12:11)
XGB020 9.12. 16:45 HK Lovosice Jiskra Třeboň 27:15 (14:4)

Turnaj III - HC Zlín (hráno ve Velké n. V.)
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB021 9.12. 08:30 HC Zlín HK Ivančice 23:18 (12:11)
XGB022 9.12. 09:25 Tatran Litovel Sokol Nové Veselí 14:27 (10:16)
XGB023 9.12. 10:20 Kovofiniš Ledeč n.S. HC Zlín 20:21 (10:10)
XGB024 9.12. 11:15 HK Ivančice Tatran Litovel 18:20 (10:11)
XGB025 9.12. 12:10 Sokol Nové Veselí Kovofiniš Ledeč n.S. 20:28 (11:17)
XGB026 9.12. 13:05 HC Zlín Tatran Litovel 27:15 (12:8)
XGB027 9.12. 14:00 HK Ivančice Sokol Nové Veselí 26:23 (17:12)
XGB028 9.12. 14:55 Tatran Litovel Kovofiniš Ledeč n.S. 20:29 (10:12)
XGB029 9.12. 15:50 Sokol Nové Veselí HC Zlín 14:21 (6:10)
XGB030 9.12. 16:45 Kovofiniš Ledeč n.S. HK Ivančice 24:24 (11:12)

Turnaj IV - Talent Plzeň
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB031 9.12. 08:30 Talent Plzeň HK Slavia VŠ Plzeň 31:14 (15:10)
XGB032 9.12. 09:25 ČZ HBC Strakonice 1921 Lions Hostivice 13:32 (4:16)
XGB033 9.12. 10:20 TJ Dukla Praha Talent Plzeň 14:19 (4:8)
XGB034 9.12. 11:15 HK Slavia VŠ Plzeň ČZ HBC Strakonice 1921 24:27 (12:13)
XGB035 9.12. 12:10 Lions Hostivice TJ Dukla Praha 18:21 (10:13)
XGB036 9.12. 13:05 Talent Plzeň ČZ HBC Strakonice 1921 32:18 (15:11)
XGB037 9.12. 14:00 HK Slavia VŠ Plzeň Lions Hostivice 26:26 (13:13)
XGB038 9.12. 14:55 ČZ HBC Strakonice 1921 TJ Dukla Praha 19:28 (9:14)
XGB039 9.12. 15:50 Lions Hostivice Talent Plzeň 17:24 (9:10)
XGB040 9.12. 16:45 TJ Dukla Praha HK Slavia VŠ Plzeň 29:18 (14:11)

Turnaj V - Liberec Handball
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB041 9.12. 08:45 Liberec Handball HBC Jičín 21:23 (7:8)
XGB042 9.12. 09:40 Sokol Úvaly TJ Náchod 15:20 (5:10)
XGB043 9.12. 10:35 Sokol Újezd u Brna Liberec Handball 13:16 (5:8)
XGB044 9.12. 11:30 HBC Jičín Sokol Úvaly 22:27 (10:14)
XGB045 9.12. 12:25 TJ Náchod Sokol Újezd u Brna 23:17 (9:9)
XGB046 9.12. 13:20 Liberec Handball Sokol Úvaly 20:19 (11:11)
XGB047 9.12. 14:15 HBC Jičín TJ Náchod 22:22 (12:13)
XGB048 9.12. 15:10 Sokol Úvaly Sokol Újezd u Brna 20:22 (11:13)
XGB049 9.12. 16:05 TJ Náchod Liberec Handball 21:21 (11:10)
XGB050 9.12. 17:00 Sokol Újezd u Brna HBC Jičín 22:22 (11:13)

Turnaj VI - TJ Náchod
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB051 20.1. 08:15 Sokol Velké Meziříčí TJ Náchod 16:26 (6:14)
XGB052 20.1. 09:10 SKP Frýdek-Místek Sokol Nové Veselí 28:18 (16:6)
XGB053 20.1. 10:05 Lions Hostivice Sokol Velké Meziříčí 20:25 (10:16)
XGB054 20.1. 11:00 TJ Náchod SKP Frýdek-Místek 18:19 (11:7)
XGB055 20.1. 11:55 Sokol Nové Veselí Lions Hostivice 29:32 (17:14)
XGB056 20.1. 12:50 Sokol Velké Meziříčí SKP Frýdek-Místek 17:25 (14:15)
XGB057 20.1. 13:45 TJ Náchod Sokol Nové Veselí 26:17 (10:7)
XGB058 20.1. 14:40 SKP Frýdek-Místek Lions Hostivice 18:19 (9:11)
XGB059 20.1. 15:35 Sokol Nové Veselí Sokol Velké Meziříčí 18:31 (9:13)
XGB060 20.1. 16:30 Lions Hostivice TJ Náchod 15:22 (6:10)

Turnaj VII - TJ Sokol Centrum Haná
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB061 20.1. 08:45 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná 15:29 (7:14)
XGB062 20.1. 09:40 HBC Jičín Lokomotiva České Budějovice 22:31 (7:15)
XGB063 20.1. 10:35 HK Slavia VŠ Plzeň Tatran Litovel 26:22 (10:11)
XGB064 20.1. 11:30 Sokol Centrum Haná HBC Jičín 23:17 (13:7)
XGB065 20.1. 12:25 Lokomotiva České Budějovice HK Slavia VŠ Plzeň 30:20 (16:8)
XGB066 20.1. 13:20 Tatran Litovel HBC Jičín 22:31 (10:15)
XGB067 20.1. 14:15 Sokol Centrum Haná Lokomotiva České Budějovice 21:29 (10:13)
XGB068 20.1. 15:10 HBC Jičín HK Slavia VŠ Plzeň 21:18 (9:9)
XGB069 20.1. 16:05 Lokomotiva České Budějovice Tatran Litovel 29:16 (17:9)
XGB070 20.1. 17:00 HK Slavia VŠ Plzeň Sokol Centrum Haná 18:30 (9:18)

Turnaj VIII - Lovci Lovosice
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB071 21.1. 08:30 HC Zlín HK Lovosice 20:23 (11:11)
XGB072 21.1. 09:25 HCB Karviná ČZ HBC Strakonice 1921 18:21 (8:11)
XGB073 21.1. 10:20 Sokol Úvaly HC Zlín 14:24 (8:12)
XGB074 21.1. 11:15 HK Lovosice HCB Karviná 11:13 (6:7)
XGB075 21.1. 12:10 ČZ HBC Strakonice 1921 Sokol Úvaly 22:30 (10:15)
XGB076 21.1. 13:05 HC Zlín HCB Karviná 22:10 (14:3)
XGB077 21.1. 14:00 HK Lovosice ČZ HBC Strakonice 1921 29:21 (13:11)
XGB078 21.1. 14:55 HCB Karviná Sokol Úvaly 17:17 (10:10)
XGB079 21.1. 15:50 ČZ HBC Strakonice 1921 HC Zlín 15:22 (6:11)
XGB080 21.1. 16:45 Sokol Úvaly HK Lovosice 22:36 (12:15)

Turnaj IX - Ledeč N. S.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB081 20.1. 09:00 Kovofiniš Ledeč n.S. HC Zubří 23:16 (10:5)
XGB082 20.1. 09:55 Sokol Újezd u Brna TJ JM Chodov 17:20 (9:9)
XGB083 20.1. 10:50 Talent Plzeň Kovofiniš Ledeč n.S. 23:20 (10:10)
XGB084 20.1. 11:45 HC Zubří Sokol Újezd u Brna 18:21 (11:11)
XGB085 20.1. 12:40 TJ JM Chodov Talent Plzeň 12:27 (5:14)
XGB086 20.1. 13:35 Kovofiniš Ledeč n.S. Sokol Újezd u Brna 25:24 (12:13)
XGB087 20.1. 14:30 HC Zubří TJ JM Chodov 14:19 (4:12)
XGB088 20.1. 15:25 Sokol Újezd u Brna Talent Plzeň 18:33 (7:18)
XGB089 20.1. 16:20 TJ JM Chodov Kovofiniš Ledeč n.S. 22:21 (11:9)
XGB090 20.1. 17:15 Talent Plzeň HC Zubří 20:13 (9:5)

Turnaj X - TJ Dukla Praha
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB091 20.1. 08:30 TJ Dukla Praha Házená Velká Bystřice 23:16 (9:8)
XGB092 20.1. 09:25 Liberec Handball Jiskra Třeboň 20:16 (10:5)
XGB093 20.1. 10:20 HK Ivančice TJ Dukla Praha 17:24 (9:10)
XGB094 20.1. 11:15 Házená Velká Bystřice Liberec Handball 17:17 (9:8)
XGB095 20.1. 12:10 Jiskra Třeboň HK Ivančice 11:24 (7:13)
XGB096 20.1. 13:05 TJ Dukla Praha Liberec Handball 29:25 (20:19)
XGB097 20.1. 14:00 Házená Velká Bystřice Jiskra Třeboň 26:12 (14:7)
XGB098 20.1. 14:55 Liberec Handball HK Ivančice 25:24 (14:11)
XGB099 20.1. 15:50 Jiskra Třeboň TJ Dukla Praha 11:24 (6:12)
XGB100 20.1. 16:45 HK Ivančice Házená Velká Bystřice 20:23 (11:12)

Turnaj XI - HK Ivančice
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB101 18.2. 08:30 HK Ivančice Sokol Újezd u Brna 27:20 (13:5)
XGB102 18.2. 09:25 SKP Frýdek-Místek HK Lovosice 22:12 (10:5)
XGB103 18.2. 10:20 HK Slavia VŠ Plzeň HK Ivančice 22:27 (11:16)
XGB104 18.2. 11:15 Sokol Újezd u Brna SKP Frýdek-Místek 27:34 (13:22)
XGB105 18.2. 12:10 HK Lovosice HK Slavia VŠ Plzeň 35:13 (18:8)
XGB106 18.2. 13:05 HK Ivančice SKP Frýdek-Místek 15:22 (7:9)
XGB107 18.2. 14:00 Sokol Újezd u Brna HK Lovosice 11:25 (4:15)
XGB108 18.2. 14:55 SKP Frýdek-Místek HK Slavia VŠ Plzeň 28:22 (14:13)
XGB109 18.2. 15:50 HK Lovosice HK Ivančice 16:15 (7:8)
XGB110 18.2. 16:45 HK Slavia VŠ Plzeň Sokol Újezd u Brna 19:34 (10:12)

Turnaj XII - Lions Hostivice
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB111 17.2. 08:30 Házená Velká Bystřice Lions Hostivice 20:25 (11:12)
XGB112 17.2. 09:30 Sokol Úvaly Kovofiniš Ledeč n.S. 25:17 (11:8)
XGB113 17.2. 10:30 Lokomotiva České Budějovice Házená Velká Bystřice 25:21 (15:10)
XGB114 17.2. 11:30 Lions Hostivice Sokol Úvaly 29:24 (14:9)
XGB115 17.2. 12:30 Kovofiniš Ledeč n.S. Lokomotiva České Budějovice 17:31 (8:16)
XGB116 17.2. 13:30 Házená Velká Bystřice Sokol Úvaly 19:21 (13:9)
XGB117 17.2. 14:30 Lions Hostivice Kovofiniš Ledeč n.S. 29:14 (15:7)
XGB118 17.2. 15:30 Sokol Úvaly Lokomotiva České Budějovice 13:25 (6:13)
XGB119 17.2. 16:30 Kovofiniš Ledeč n.S. Házená Velká Bystřice 24:34 (9:17)
XGB120 17.2. 17:30 Lokomotiva České Budějovice Lions Hostivice 23:30 (12:10)

Turnaj XIII - HBC Jičín
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB121 18.2. 08:30 HC Zlín HBC Jičín 27:18 (15:9)
XGB122 18.2. 09:25 TJ Dukla Praha Sokol Velké Meziříčí 25:14 (15:6)
XGB123 18.2. 10:20 HC Zubří HC Zlín 12:16 (6:11)
XGB124 18.2. 11:15 HBC Jičín TJ Dukla Praha 15:30 (8:15)
XGB125 18.2. 12:10 Sokol Velké Meziříčí HC Zubří 18:16 (10:8)
XGB126 18.2. 13:05 HC Zlín TJ Dukla Praha 23:29 (11:16)
XGB127 18.2. 14:00 HBC Jičín Sokol Velké Meziříčí 22:17 (13:10)
XGB128 18.2. 14:55 TJ Dukla Praha HC Zubří 25:16 (14:6)
XGB129 18.2. 15:50 Sokol Velké Meziříčí HC Zlín 13:28 (9:17)
XGB130 18.2. 16:45 HC Zubří HBC Jičín 22:23 (11:12)

Turnaj XIV - HCB Karviná
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB131 18.2. 08:30 Talent Plzeň HCB Karviná 18:14 (11:8)
XGB132 18.2. 09:25 Tatran Litovel TJ Náchod 18:31 (11:16)
XGB133 18.2. 10:20 Jiskra Třeboň Talent Plzeň 20:29 (12:13)
XGB134 18.2. 11:15 HCB Karviná Tatran Litovel 16:19 (12:11)
XGB135 18.2. 12:10 TJ Náchod Jiskra Třeboň 23:15 (14:9)
XGB136 18.2. 13:05 Talent Plzeň Tatran Litovel 33:12 (16:8)
XGB137 18.2. 14:00 HCB Karviná TJ Náchod 20:25 (9:12)
XGB138 18.2. 14:55 Tatran Litovel Jiskra Třeboň 24:19 (13:11)
XGB139 18.2. 15:50 TJ Náchod Talent Plzeň 19:24 (10:9)
XGB140 18.2. 16:45 Jiskra Třeboň HCB Karviná 14:21 (5:10)

Turnaj XV - TJ JM Chodov
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB141 18.2. 08:00 Liberec Handball TJ JM Chodov 20:15 (9:7)
XGB142 18.2. 08:55 ČZ HBC Strakonice 1921 Sokol Nové Veselí 31:16 (15:8)
XGB143 18.2. 09:50 Sokol Centrum Haná Liberec Handball 26:17 (12:7)
XGB144 18.2. 10:45 TJ JM Chodov ČZ HBC Strakonice 1921 24:21 (11:7)
XGB145 18.2. 11:40 Sokol Nové Veselí Sokol Centrum Haná 18:29 (8:15)
XGB146 18.2. 12:35 Liberec Handball ČZ HBC Strakonice 1921 21:24 (10:12)
XGB147 18.2. 13:30 TJ JM Chodov Sokol Nové Veselí 18:19 (8:11)
XGB148 18.2. 14:25 ČZ HBC Strakonice 1921 Sokol Centrum Haná 11:27 (7:15)
XGB149 18.2. 15:20 Sokol Nové Veselí Liberec Handball 21:23 (9:10)
XGB150 18.2. 16:15 Sokol Centrum Haná TJ JM Chodov 21:17 (9:10)

Turnaj XVI - TJ Sokol Úvaly
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB151 10.3. 08:30 SKP Frýdek-Místek Sokol Úvaly 23:12 (7:6)
XGB152 10.3. 09:25 Tatran Litovel TJ JM Chodov 25:20 (12:10)
XGB153 10.3. 10:20 TJ Dukla Praha SKP Frýdek-Místek 20:18 (10:5)
XGB154 10.3. 11:15 Sokol Úvaly Tatran Litovel 20:20 (15:9)
XGB155 10.3. 12:10 TJ JM Chodov TJ Dukla Praha 14:22 (5:8)
XGB156 10.3. 13:05 SKP Frýdek-Místek Tatran Litovel 30:29 (15:14)
XGB157 10.3. 14:00 Sokol Úvaly TJ JM Chodov 15:16 (7:7)
XGB158 10.3. 14:55 Tatran Litovel TJ Dukla Praha 13:36 (4:20)
XGB159 10.3. 15:50 TJ JM Chodov SKP Frýdek-Místek 16:25 (3:13)
XGB160 10.3. 16:45 TJ Dukla Praha Sokol Úvaly 26:15 (13:5)

Turnaj XVII - HC Zubří
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB161 10.3. 08:30 TJ Náchod HC Zubří 23:17 (11:9)
XGB162 10.3. 09:25 ČZ HBC Strakonice 1921 HK Ivančice 18:20 (11:7)
XGB163 10.3. 10:20 Lokomotiva České Budějovice TJ Náchod 23:13 (11:3)
XGB164 10.3. 11:15 HC Zubří ČZ HBC Strakonice 1921 23:17 (13:7)
XGB165 10.3. 12:10 HK Ivančice Lokomotiva České Budějovice 24:24 (11:12)
XGB166 10.3. 13:05 TJ Náchod ČZ HBC Strakonice 1921 27:20 (14:9)
XGB167 10.3. 14:00 HC Zubří HK Ivančice 20:19 (9:9)
XGB168 10.3. 14:55 ČZ HBC Strakonice 1921 Lokomotiva České Budějovice 17:25 (8:16)
XGB169 10.3. 15:50 HK Ivančice TJ Náchod 16:23 (5:13)
XGB170 10.3. 16:45 Lokomotiva České Budějovice HC Zubří 23:15 (12:9)

Turnaj XVIII - TJ Jiskra Třeboň
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB171 10.3. 08:30 HC Zlín Jiskra Třeboň 33:17 (17:6)
XGB172 10.3. 09:25 Lions Hostivice Sokol Újezd u Brna 30:26 (16:12)
XGB173 10.3. 10:20 Sokol Centrum Haná HC Zlín 17:21 (9:13)
XGB174 10.3. 11:15 Jiskra Třeboň Lions Hostivice 16:25 (10:11)
XGB175 10.3. 12:10 Sokol Újezd u Brna Sokol Centrum Haná 23:31 (10:16)
XGB176 10.3. 13:05 HC Zlín Lions Hostivice 27:20 (13:11)
XGB177 10.3. 14:00 Jiskra Třeboň Sokol Újezd u Brna 20:21 (11:11)
XGB178 10.3. 14:55 Lions Hostivice Sokol Centrum Haná 24:29 (14:15)
XGB179 10.3. 15:50 Sokol Újezd u Brna HC Zlín 19:28 (10:14)
XGB180 10.3. 16:45 Sokol Centrum Haná Jiskra Třeboň 24:23 (13:8)

Turnaj XIX - TJ Sokol Nové Veselí
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB181 10.3. 09:00 Sokol Nové Veselí Házená Velká Bystřice 17:26 (7:13)
XGB182 10.3. 09:55 HBC Jičín HK Lovosice 10:19 (3:8)
XGB183 10.3. 10:50 Talent Plzeň Sokol Nové Veselí 25:15 (10:5)
XGB184 10.3. 11:45 Házená Velká Bystřice HBC Jičín 29:23 (13:11)
XGB185 10.3. 12:40 HK Lovosice Talent Plzeň 21:28 (10:18)
XGB186 10.3. 13:35 Sokol Nové Veselí HBC Jičín 23:27 (10:11)
XGB187 10.3. 14:30 Házená Velká Bystřice HK Lovosice 27:24 (14:14)
XGB188 10.3. 15:25 HBC Jičín Talent Plzeň 20:32 (11:15)
XGB189 10.3. 16:20 HK Lovosice Sokol Nové Veselí 27:23 (14:12)
XGB190 10.3. 17:15 Talent Plzeň Házená Velká Bystřice 23:13 (11:7)

Turnaj XX - Slavia VŠ Plzeň
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB191 10.3. 08:30 HCB Karviná HK Slavia VŠ Plzeň 11:16 (4:8)
XGB192 10.3. 09:25 Sokol Velké Meziříčí Liberec Handball 28:23 (12:10)
XGB193 10.3. 10:20 Kovofiniš Ledeč n.S. HCB Karviná 24:22 (13:14)
XGB194 10.3. 11:15 HK Slavia VŠ Plzeň Sokol Velké Meziříčí 19:28 (6:13)
XGB195 10.3. 12:10 Liberec Handball Kovofiniš Ledeč n.S. 20:27 (11:12)
XGB196 10.3. 13:05 HCB Karviná Sokol Velké Meziříčí 12:18 (4:9)
XGB197 10.3. 14:00 HK Slavia VŠ Plzeň Liberec Handball 21:25 (11:11)
XGB198 10.3. 14:55 Sokol Velké Meziříčí Kovofiniš Ledeč n.S. 23:17 (12:9)
XGB199 10.3. 15:50 Liberec Handball HCB Karviná 17:17 (9:9)
XGB200 10.3. 16:45 Kovofiniš Ledeč n.S. HK Slavia VŠ Plzeň 19:21 (12:12)

Turnaj XXI - HBC Strakonice
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB 20.4. 10:20 HBC Jičín SKP Frýdek-Místek
XGB201 20.4. 08:30 SKP Frýdek-Místek ČZ HBC Strakonice 1921 27:18 (15:9)
XGB202 20.4. 09:25 Jiskra Třeboň Kovofiniš Ledeč n.S. 17:27 (8:14)
XGB203 20.4. 10:20 HBC Jičín SKP Frýdek-Místek
XGB204 20.4. 11:15 ČZ HBC Strakonice 1921 Jiskra Třeboň 28:24 (13:14)
XGB205 20.4. 12:10 Kovofiniš Ledeč n.S. HBC Jičín 30:27 (15:16)
XGB206 20.4. 13:05 SKP Frýdek-Místek Jiskra Třeboň 25:16 (12:6)
XGB207 20.4. 14:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Kovofiniš Ledeč n.S. 26:24 (13:13)
XGB208 20.4. 14:55 Jiskra Třeboň HBC Jičín 25:25 (12:13)
XGB209 20.4. 15:50 Kovofiniš Ledeč n.S. SKP Frýdek-Místek 15:28 (8:15)
XGB210 20.4. 16:45 HBC Jičín ČZ HBC Strakonice 1921 22:30 (12:16)

Turnaj XXII - TJ Sokol Újezd u Brna
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB211 20.4. 08:30 Sokol Nové Veselí Sokol Újezd u Brna 18:30 (5:12)
XGB212 20.4. 09:25 TJ Dukla Praha HCB Karviná 17:16 (8:6)
XGB213 20.4. 10:20 Lokomotiva České Budějovice Sokol Nové Veselí 25:16 (11:9)
XGB214 20.4. 11:15 Sokol Újezd u Brna TJ Dukla Praha 17:19 (11:11)
XGB215 20.4. 12:10 HCB Karviná Lokomotiva České Budějovice 14:18 (7:10)
XGB216 20.4. 13:05 Sokol Nové Veselí TJ Dukla Praha 14:23 (8:12)
XGB217 20.4. 14:00 Sokol Újezd u Brna HCB Karviná 25:17 (10:6)
XGB218 20.4. 14:55 TJ Dukla Praha Lokomotiva České Budějovice 23:21 (10:11)
XGB219 20.4. 15:50 HCB Karviná Sokol Nové Veselí 22:17 (12:8)
XGB220 20.4. 16:45 Lokomotiva České Budějovice Sokol Újezd u Brna 20:15 (10:8)

Turnaj XXIII - Házená Velká Bystřice
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB221 21.4. 08:30 Házená Velká Bystřice TJ JM Chodov 24:18 (13:10)
XGB222 21.4. 09:25 HC Zlín TJ Náchod 19:20 (10:11)
XGB223 21.4. 10:20 HK Slavia VŠ Plzeň Házená Velká Bystřice 23:26 (9:10)
XGB224 21.4. 11:15 TJ JM Chodov HC Zlín 21:24 (13:11)
XGB225 21.4. 12:10 TJ Náchod HK Slavia VŠ Plzeň 31:27 (16:14)
XGB226 21.4. 13:05 Házená Velká Bystřice HC Zlín 13:12 (5:7)
XGB227 21.4. 14:00 TJ JM Chodov TJ Náchod 19:23 (11:12)
XGB228 21.4. 14:55 HC Zlín HK Slavia VŠ Plzeň 28:17 (18:5)
XGB229 21.4. 15:50 TJ Náchod Házená Velká Bystřice 27:23 (12:11)
XGB230 21.4. 16:45 HK Slavia VŠ Plzeň TJ JM Chodov 18:23 (6:11)

Turnaj XXIV - TJ Sokol Velké Meziříčí
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB231 21.4. 09:00 HK Ivančice Sokol Velké Meziříčí 14:17 (7:9)
XGB232 21.4. 10:00 Sokol Centrum Haná Talent Plzeň 23:18 (11:8)
XGB233 21.4. 11:00 Sokol Úvaly HK Ivančice 18:19 (9:9)
XGB234 21.4. 12:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Centrum Haná 23:21 (11:10)
XGB235 21.4. 13:00 Talent Plzeň Sokol Úvaly 32:14 (16:5)
XGB236 21.4. 14:00 HK Ivančice Sokol Centrum Haná 22:19 (10:6)
XGB237 21.4. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Talent Plzeň 20:32 (10:17)
XGB238 21.4. 16:00 Sokol Centrum Haná Sokol Úvaly 18:21 (13:10)
XGB239 21.4. 17:00 Talent Plzeň HK Ivančice 23:17 (17:7)
XGB240 21.4. 18:00 Sokol Úvaly Sokol Velké Meziříčí 20:29 (8:15)

Turnaj XXV - TJ Tatran Litovel
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB241 21.4. 08:30 Lions Hostivice Tatran Litovel 30:20 (14:12)
XGB242 21.4. 09:25 HK Lovosice HC Zubří 18:19 (7:10)
XGB243 21.4. 10:20 Liberec Handball Lions Hostivice 19:24 (10:10)
XGB244 21.4. 11:15 Tatran Litovel HK Lovosice 21:34 (8:13)
XGB245 21.4. 12:10 HC Zubří Liberec Handball 22:16 (9:8)
XGB246 21.4. 13:05 Lions Hostivice HK Lovosice 19:18 (9:13)
XGB247 21.4. 14:00 Tatran Litovel HC Zubří 26:18 (16:8)
XGB248 21.4. 14:55 HK Lovosice Liberec Handball 32:19 (16:7)
XGB249 21.4. 15:50 HC Zubří Lions Hostivice 17:28 (9:14)
XGB250 21.4. 16:45 Liberec Handball Tatran Litovel 27:32 (15:13)

Facebook

Partneři: