Starší žáci - soutěže 2022/2023
Liga Olomouckého kraje
Podzim - 1. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA001 | 18.9. 10:30 | SK HFP Prostějov | SK Žeravice | 24:29 | (15:13) | |
MGA002 | 18.9. 14:00 | Sokol Horka n.M. | HBC Olomouc 1966 | 22:35 | (6:16) | |
MGA003 | 18.9. 14:30 | Sokol Centrum Haná | Házená Uničov | 42:17 | (21:7) | |
MGA004 | 17.9. 10:30 | Tatran Litovel | Cement Hranice | 25:15 | (8:6) |
Podzim - 2. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA005 | 25.9. 11:00 | SK Žeravice | Cement Hranice | 21:22 | (10:11) | |
MGA006 | 24.9. 12:00 | Házená Uničov | Házená Velká Bystřice | 16:29 | (9:14) | |
MGA007 | 25.9. 11:00 | HBC Olomouc 1966 | Sokol Centrum Haná | 31:38 | (19:20) | |
MGA008 | 24.9. 10:30 | SK HFP Prostějov | Sokol Horka n.M. | 31:33 | (16:17) |
Podzim - 3. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA009 | 2.10. 15:00 | Sokol Horka n.M. | SK Žeravice | 23:28 | (9:14) | |
MGA010 | 2.10. 14:30 | Sokol Centrum Haná | SK HFP Prostějov | 32:21 | (18:8) | |
MGA011 | 1.10. 13:30 | Házená Velká Bystřice | HBC Olomouc 1966 | 33:22 | (19:12) | |
MGA012 | 1.10. 10:30 | Tatran Litovel | Házená Uničov | 29:18 | (15:9) |
Podzim - 4. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA013 | 16.10. 10:30 | Cement Hranice | Házená Uničov | 19:14 | (8:10) | |
MGA014 | 9.10. 18:00 | HBC Olomouc 1966 | Tatran Litovel | 26:26 | (14:11) | |
MGA015 | 9.10. 10:30 | SK HFP Prostějov | Házená Velká Bystřice | 26:43 | (16:20) | |
MGA016 | 9.10. 15:00 | Sokol Horka n.M. | Sokol Centrum Haná | 22:31 | (11:17) |
Podzim - 5. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA017 | 23.10. 14:30 | Sokol Centrum Haná | SK Žeravice | 38:29 | (21:15) | |
MGA018 | 16.10. 14:00 | Házená Velká Bystřice | Sokol Horka n.M. | 37:17 | (15:9) | |
MGA019 | 23.10. 13:00 | Tatran Litovel | SK HFP Prostějov | 38:34 | (18:17) | |
MGA020 | 22.10. 10:00 | Cement Hranice | HBC Olomouc 1966 | 23:26 | (15:14) |
Podzim - 6. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA021 | 5.11. 13:30 | SK Žeravice | Házená Uničov | 29:18 | (14:6) | |
MGA022 | 6.11. 17:50 | SK HFP Prostějov | Cement Hranice | 11:28 | (8:12) | |
MGA023 | 5.11. 12:30 | Tatran Litovel | Sokol Horka n.M. | 38:16 | (16:7) | |
MGA024 | 5.11. 12:30 | Sokol Centrum Haná | Házená Velká Bystřice | 26:18 | (10:7) |
Podzim - 7. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA025 | 12.11. 11:00 | Házená Velká Bystřice | SK Žeravice | 30:21 | (15:12) | |
MGA026 | 12.11. 10:30 | Tatran Litovel | Sokol Centrum Haná | 22:38 | (10:21) | |
MGA027 | 12.11. 13:00 | Cement Hranice | Sokol Horka n.M. | 20:24 | (7:12) | |
MGA028 | 13.11. 14:00 | Házená Uničov | HBC Olomouc 1966 | 16:26 | (9:12) |
Podzim - 8. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA029 | 19.11. 11:30 | SK Žeravice | HBC Olomouc 1966 | 32:33 | (15:15) | |
MGA030 | 20.11. 10:30 | SK HFP Prostějov | Házená Uničov | 29:31 | (14:13) | |
MGA031 | 19.11. 17:30 | Sokol Centrum Haná | Cement Hranice | 36:31 | (19:14) | |
MGA032 | 19.11. 13:30 | Házená Velká Bystřice | Tatran Litovel | 34:25 | (15:14) |
Podzim - 9. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA033 | 23.11. 18:30 | SK Žeravice | Tatran Litovel | 33:28 | (22:13) | |
MGA034 | 3.12. 13:00 | Cement Hranice | Házená Velká Bystřice | 22:31 | (12:12) | |
MGA035 | 11.12. 18:30 | Sokol Horka n.M. | Házená Uničov | 25:26 | (10:13) | |
MGA036 | 4.12. 09:00 | HBC Olomouc 1966 | SK HFP Prostějov | 38:22 | (18:12) |
Jaro - 10. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA037 | SK Žeravice | SK HFP Prostějov | 10:0 | |||
MGA038 | 12.3. 11:00 | HBC Olomouc 1966 | Sokol Horka n.M. | 38:22 | (19:8) | |
MGA039 | 4.3. 12:00 | Házená Uničov | Sokol Centrum Haná | 19:24 | (9:15) | |
MGA040 | 4.3. 14:30 | Cement Hranice | Tatran Litovel | 27:32 | (16:17) |
Jaro - 11. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA041 | 18.3. 13:00 | Cement Hranice | SK Žeravice | 29:30 | (17:15) | |
MGA042 | 18.3. 15:30 | Házená Velká Bystřice | Házená Uničov | 37:10 | (17:4) | |
MGA043 | 16.3. 17:45 | Sokol Centrum Haná | HBC Olomouc 1966 | 37:29 | (14:12) | |
MGA044 | 24.5. 17:30 | Sokol Horka n.M. | SK HFP Prostějov | 30:27 | (25:22) |
Jaro - 12. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA045 | 25.3. 12:00 | SK Žeravice | Sokol Horka n.M. | 26:22 | (12:9) | |
MGA046 | 25.3. 10:15 | SK HFP Prostějov | Sokol Centrum Haná | 19:34 | (8:14) | |
MGA047 | 26.3. 11:00 | HBC Olomouc 1966 | Házená Velká Bystřice | 25:34 | (15:15) | |
MGA048 | 26.3. 12:00 | Házená Uničov | Tatran Litovel | 12:33 | (5:18) |
Jaro - 13. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA049 | 1.4. 12:00 | Házená Uničov | Cement Hranice | 18:26 | (9:13) | |
MGA050 | 1.4. 10:30 | Tatran Litovel | HBC Olomouc 1966 | 31:29 | (14:15) | |
MGA051 | 1.4. 13:30 | Házená Velká Bystřice | SK HFP Prostějov | 40:17 | (19:6) | |
MGA052 | 2.4. 12:30 | Sokol Centrum Haná | Sokol Horka n.M. | 39:21 | (17:9) |
Jaro - 14. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA053 | 16.4. 11:00 | SK Žeravice | Sokol Centrum Haná | 26:33 | (16:16) | |
MGA054 | 16.4. 15:00 | Sokol Horka n.M. | Házená Velká Bystřice | 22:35 | (10:15) | |
MGA055 | 15.4. 10:15 | SK HFP Prostějov | Tatran Litovel | 23:32 | (10:18) | |
MGA056 | 16.4. 11:00 | HBC Olomouc 1966 | Cement Hranice | 32:24 | (17:10) |
Jaro - 15. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA057 | 29.4. 12:00 | Házená Uničov | SK Žeravice | 23:27 | (12:18) | |
MGA058 | 29.4. 11:30 | Cement Hranice | SK HFP Prostějov | 30:22 | (15:11) | |
MGA059 | 30.4. 15:00 | Sokol Horka n.M. | Tatran Litovel | 17:26 | (10:12) | |
MGA060 | 29.4. 13:30 | Házená Velká Bystřice | Sokol Centrum Haná | 24:30 | (4:10) |
Jaro - 16. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA061 | 6.5. 14:00 | SK Žeravice | Házená Velká Bystřice | 23:30 | (8:19) | |
MGA062 | 7.5. 09:00 | Sokol Centrum Haná | Tatran Litovel | 38:33 | (23:18) | |
MGA063 | 7.5. 15:00 | Sokol Horka n.M. | Cement Hranice | 25:27 | (11:10) | |
MGA064 | 7.5. 11:00 | HBC Olomouc 1966 | Házená Uničov | 40:18 | (19:9) |
Jaro - 17. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA065 | 21.5. 11:00 | HBC Olomouc 1966 | SK Žeravice | 34:38 | (16:19) | |
MGA066 | 20.5. 12:00 | Házená Uničov | SK HFP Prostějov | 35:25 | (19:10) | |
MGA067 | 20.5. 10:00 | Cement Hranice | Sokol Centrum Haná | 26:33 | (11:18) | |
MGA068 | 20.5. 10:30 | Tatran Litovel | Házená Velká Bystřice | 24:24 | (12:12) |
Jaro - 18. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
MGA069 | 27.5. 09:00 | Tatran Litovel | SK Žeravice | 32:25 | (13:10) | |
MGA070 | 27.5. 11:30 | Házená Velká Bystřice | Cement Hranice | 38:26 | (15:12) | |
MGA071 | 27.5. 12:00 | Házená Uničov | Sokol Horka n.M. | 29:24 | (15:8) | |
MGA072 | 27.5. 09:00 | SK HFP Prostějov | HBC Olomouc 1966 | 27:36 | (11:16) |
Kvalifikace Žákovské ligy
Kvalifikační turnaj D | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XGA001 | 27.11. 08:00 | Házená Mělník | Lokomotiva Vršovice | 9:25 | (5:14) | |
XGA002 | 27.11. 08:55 | Baník Most | Jiskra Třeboň | 21:20 | (13:9) | |
XGA003 | 27.11. 10:10 | Házená Mělník | Jiskra Třeboň | 13:23 | (6:14) | |
XGA004 | 27.11. 11:05 | Lokomotiva Vršovice | Baník Most | 29:19 | (17:13) | |
XGA005 | 27.11. 12:20 | Jiskra Třeboň | Lokomotiva Vršovice | 24:22 | (11:12) | |
XGA006 | 27.11. 13:15 | Baník Most | Házená Mělník | 31:17 | (13:6) |
Kvalifikační turnaj A | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XGA007 | 27.11. 08:00 | HC Nový Jičín | SKP Frýdek-Místek | 8:20 | (5:10) | |
XGA008 | 27.11. 09:00 | Házená Velká Bystřice | Házená Uničov | 30:14 | (13:5) | |
XGA009 | 27.11. 10:00 | HC Zlín | SKP Frýdek-Místek | 16:14 | (10:7) | |
XGA010 | 27.11. 11:00 | HC Nový Jičín | Házená Velká Bystřice | 11:19 | (6:8) | |
XGA011 | 27.11. 12:00 | Házená Uničov | HC Zlín | 7:36 | (4:21) | |
XGA012 | 27.11. 13:00 | SKP Frýdek-Místek | Házená Velká Bystřice | 17:10 | (6:4) | |
XGA013 | 27.11. 14:00 | HC Nový Jičín | Házená Uničov | 20:8 | (12:4) | |
XGA014 | 27.11. 15:00 | Házená Velká Bystřice | HC Zlín | 14:23 | (7:12) | |
XGA015 | 27.11. 16:00 | Házená Uničov | SKP Frýdek-Místek | 14:23 | (7:15) | |
XGA016 | 27.11. 17:00 | HC Nový Jičín | HC Zlín | 16:26 | (8:10) |
Kvalifikační turnaj G | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XGA017 | 27.11. 09:00 | Sokol Telnice | Cement Hranice | 25:17 | (14:6) | |
XGA018 | 27.11. 09:55 | HBC Jičín | Sokol Klimkovice | 37:9 | (18:3) | |
XGA019 | 27.11. 10:50 | Kovofiniš Ledeč n.S. | Sokol Telnice | 15:23 | (8:14) | |
XGA020 | 27.11. 11:45 | Cement Hranice | HBC Jičín | 15:21 | (8:9) | |
XGA021 | 27.11. 12:40 | Sokol Klimkovice | Kovofiniš Ledeč n.S. | 11:42 | (6:22) | |
XGA022 | 27.11. 13:35 | Sokol Telnice | HBC Jičín | 24:14 | (10:5) | |
XGA023 | 27.11. 14:30 | Cement Hranice | Sokol Klimkovice | 22:14 | (12:7) | |
XGA024 | 27.11. 15:25 | HBC Jičín | Kovofiniš Ledeč n.S. | 22:26 | (10:13) | |
XGA025 | 27.11. 16:20 | Sokol Klimkovice | Sokol Telnice | 12:21 | (1:11) | |
XGA026 | 27.11. 17:15 | Kovofiniš Ledeč n.S. | Cement Hranice | 27:16 | (13:11) |
Kvalifikační turnaj C | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XGA027 | 26.11. 09:30 | Jiskra Zruč n.S. | TJ JM Chodov | 12:22 | (8:13) | |
XGA028 | 26.11. 10:30 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | Lokomotiva Louny | 24:23 | (14:15) | |
XGA029 | 26.11. 12:05 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | Jiskra Zruč n.S. | 24:20 | (11:8) | |
XGA030 | 26.11. 13:05 | Lokomotiva Louny | TJ JM Chodov | 8:16 | (4:10) | |
XGA031 | 26.11. 14:40 | TJ JM Chodov | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 30:15 | (13:11) | |
XGA032 | 26.11. 15:40 | Jiskra Zruč n.S. | Lokomotiva Louny | 10:27 | (4:11) |
Kvalifikační turnaj F | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XGA033 | 27.11. 09:30 | Sokol Velké Meziříčí | SK Kuřim | 22:18 | (16:9) | |
XGA034 | 27.11. 10:30 | Sokol Úvaly | Lokomotiva České Budějovice | 21:19 | (12:11) | |
XGA035 | 27.11. 11:55 | Sokol Úvaly | Sokol Velké Meziříčí | 15:24 | (8:13) | |
XGA036 | 27.11. 12:55 | Lokomotiva České Budějovice | SK Kuřim | 25:16 | (12:7) | |
XGA037 | 27.11. 14:20 | SK Kuřim | Sokol Úvaly | 21:19 | (12:12) | |
XGA038 | 27.11. 15:20 | Sokol Velké Meziříčí | Lokomotiva České Budějovice | 22:22 | (11:11) |
Kvalifikační turnaj B | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XGA039 | 26.11. 08:30 | Sl. Slávia Uherské Hradiště | HBC Olomouc 1966 | 15:17 | (9:7) | |
XGA040 | 26.11. 09:25 | Tatran Bohunice | SKH Polanka n.O. | 10:28 | (3:11) | |
XGA041 | 26.11. 10:20 | Sokol Ostrava | Sl. Slávia Uherské Hradiště | 14:17 | (8:8) | |
XGA042 | 26.11. 11:15 | HBC Olomouc 1966 | Tatran Bohunice | 24:9 | (13:7) | |
XGA043 | 26.11. 12:10 | SKH Polanka n.O. | Sokol Ostrava | 26:18 | (14:11) | |
XGA044 | 26.11. 13:05 | Sl. Slávia Uherské Hradiště | Tatran Bohunice | 22:17 | (12:6) | |
XGA045 | 26.11. 14:00 | HBC Olomouc 1966 | SKH Polanka n.O. | 16:22 | (4:11) | |
XGA046 | 26.11. 14:55 | Tatran Bohunice | Sokol Ostrava | 13:19 | (4:11) | |
XGA047 | 26.11. 15:50 | SKH Polanka n.O. | Sl. Slávia Uherské Hradiště | 25:22 | (13:12) | |
XGA048 | 26.11. 16:45 | Sokol Ostrava | HBC Olomouc 1966 | 17:25 | (7:12) |
Kvalifikační turnaj E | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XGA049 | 26.11. 08:30 | Tatran Litovel | SK Žeravice | 24:26 | (11:12) | |
XGA050 | 26.11. 09:15 | TJ Holešov | SKKP Handball Brno | 17:25 | (8:15) | |
XGA051 | 26.11. 10:00 | HCB Karviná | Tatran Litovel | 11:12 | (4:8) | |
XGA052 | 26.11. 10:45 | SK Žeravice | TJ Holešov | 19:16 | (9:7) | |
XGA053 | 26.11. 11:30 | SKKP Handball Brno | HCB Karviná | 10:12 | (4:6) | |
XGA054 | 26.11. 12:15 | Tatran Litovel | TJ Holešov | 29:10 | (16:3) | |
XGA055 | 26.11. 13:00 | SK Žeravice | SKKP Handball Brno | 23:21 | (11:11) | |
XGA056 | 26.11. 13:45 | TJ Holešov | HCB Karviná | 9:15 | (5:6) | |
XGA057 | 26.11. 14:30 | SKKP Handball Brno | Tatran Litovel | 19:24 | (11:11) | |
XGA058 | 26.11. 15:15 | HCB Karviná | SK Žeravice | 8:14 | (4:9) |
Kvalifikační turnaj H | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XGA059 | 26.11. 08:00 | Jiskra Havlíčkův Brod | Sparta Kutná Hora | 24:18 | (13:8) | |
XGA060 | 26.11. 09:00 | Spartak MAS Sezimovo Ústí | Sokol Vršovice | 23:23 | (11:14) | |
XGA061 | 26.11. 10:00 | HK Lovosice | Sparta Kutná Hora | 21:15 | (10:6) | |
XGA062 | 26.11. 11:00 | Jiskra Havlíčkův Brod | Spartak MAS Sezimovo Ústí | 23:31 | (12:16) | |
XGA063 | 26.11. 12:00 | Sokol Vršovice | HK Lovosice | 2:36 | (0:17) | |
XGA064 | 26.11. 13:00 | Sparta Kutná Hora | Spartak MAS Sezimovo Ústí | 20:21 | (11:12) | |
XGA065 | 26.11. 14:00 | Jiskra Havlíčkův Brod | Sokol Vršovice | 16:22 | (8:11) | |
XGA066 | 26.11. 15:00 | Spartak MAS Sezimovo Ústí | HK Lovosice | 19:27 | (9:15) | |
XGA067 | 26.11. 16:00 | Sokol Vršovice | Sparta Kutná Hora | 24:15 | (15:6) | |
XGA068 | 26.11. 17:00 | Jiskra Havlíčkův Brod | HK Lovosice | 11:31 | (5:14) |
Žákovská liga
1. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XGB001 | 10.12. 08:00 | KH Kopřivnice | SKH Polanka n.O. | 20:18 | (13:10) | |
XGB002 | 10.12. 08:55 | HC Zlín | SK Žeravice | 19:19 | (9:11) | |
XGB003 | 10.12. 09:50 | Sokol Centrum Haná | KH Kopřivnice | 21:23 | (8:12) | |
XGB004 | 10.12. 10:45 | SKH Polanka n.O. | HC Zlín | 25:25 | (14:13) | |
XGB005 | 10.12. 11:40 | SK Žeravice | Sokol Centrum Haná | 23:32 | (11:17) | |
XGB006 | 10.12. 12:35 | KH Kopřivnice | HC Zlín | 17:17 | (10:5) | |
XGB007 | 10.12. 13:30 | SKH Polanka n.O. | SK Žeravice | 26:22 | (15:12) | |
XGB008 | 10.12. 14:25 | HC Zlín | Sokol Centrum Haná | 22:31 | (10:18) | |
XGB009 | 10.12. 15:20 | SK Žeravice | KH Kopřivnice | 16:25 | (10:14) | |
XGB010 | 10.12. 16:15 | Sokol Centrum Haná | SKH Polanka n.O. | 25:18 | (13:8) | |
XGB011 | 10.12. 08:00 | HC Zubří | SKP Frýdek-Místek | 19:16 | (10:9) | |
XGB012 | 10.12. 08:50 | HK Ivančice | Sokol Velké Meziříčí | 19:21 | (8:10) | |
XGB013 | 10.12. 09:40 | Sokol Nové Veselí | HC Zubří | 18:10 | (12:5) | |
XGB014 | 10.12. 10:30 | SKP Frýdek-Místek | HK Ivančice | 19:21 | (10:9) | |
XGB015 | 10.12. 11:20 | Sokol Velké Meziříčí | Sokol Nové Veselí | 17:22 | (10:13) | |
XGB016 | 10.12. 12:10 | HC Zubří | HK Ivančice | 20:13 | (10:6) | |
XGB017 | 10.12. 13:00 | SKP Frýdek-Místek | Sokol Velké Meziříčí | 27:23 | (13:13) | |
XGB018 | 10.12. 13:50 | HK Ivančice | Sokol Nové Veselí | 13:22 | (8:13) | |
XGB019 | 10.12. 14:40 | Sokol Velké Meziříčí | HC Zubří | 18:29 | (6:18) | |
XGB020 | 10.12. 15:30 | Sokol Nové Veselí | SKP Frýdek-Místek | 12:13 | (6:6) | |
XGB021 | 10.12. 08:30 | ČZ HBC Strakonice 1921 | Lokomotiva Vršovice | 36:18 | (24:9) | |
XGB022 | 10.12. 09:25 | HK Lovosice | Kovofiniš Ledeč n.S. | 17:14 | (12:9) | |
XGB023 | 10.12. 10:20 | Slavoj Děčín | ČZ HBC Strakonice 1921 | 14:39 | (7:20) | |
XGB024 | 10.12. 11:15 | Lokomotiva Vršovice | HK Lovosice | 12:23 | (8:14) | |
XGB025 | 10.12. 12:10 | Kovofiniš Ledeč n.S. | Slavoj Děčín | 24:22 | (11:9) | |
XGB026 | 10.12. 13:05 | ČZ HBC Strakonice 1921 | HK Lovosice | 22:18 | (12:10) | |
XGB027 | 10.12. 14:00 | Lokomotiva Vršovice | Kovofiniš Ledeč n.S. | 25:27 | (11:14) | |
XGB028 | 10.12. 14:55 | HK Lovosice | Slavoj Děčín | 26:20 | (15:6) | |
XGB029 | 10.12. 15:50 | Kovofiniš Ledeč n.S. | ČZ HBC Strakonice 1921 | 11:30 | (4:15) | |
XGB030 | 10.12. 16:45 | Slavoj Děčín | Lokomotiva Vršovice | 37:24 | (20:11) | |
XGB031 | 11.12. 08:45 | Liberec Handball | TJ JM Chodov | 18:16 | (11:10) | |
XGB032 | 11.12. 09:40 | TJ Náchod | Lions Hostivice | 17:20 | (8:10) | |
XGB033 | 11.12. 10:35 | Tatran Litovel | Liberec Handball | 15:17 | (6:9) | |
XGB034 | 11.12. 11:30 | TJ JM Chodov | TJ Náchod | 17:23 | (9:9) | |
XGB035 | 11.12. 12:25 | Lions Hostivice | Tatran Litovel | 30:23 | (17:7) | |
XGB036 | 11.12. 13:20 | Liberec Handball | TJ Náchod | 16:10 | (8:7) | |
XGB037 | 11.12. 14:15 | TJ JM Chodov | Lions Hostivice | 19:30 | (9:13) | |
XGB038 | 11.12. 15:10 | TJ Náchod | Tatran Litovel | 19:22 | (11:10) | |
XGB039 | 11.12. 16:05 | Lions Hostivice | Liberec Handball | 25:25 | (15:13) | |
XGB040 | 11.12. 17:00 | Tatran Litovel | TJ JM Chodov | 22:20 | (11:9) | |
XGB041 | 11.12. 08:30 | Talent Plzeň | HK Slavia VŠ Plzeň | 24:16 | (11:9) | |
XGB042 | 11.12. 09:25 | TJ Dukla Praha | Jiskra Třeboň | 25:14 | (14:8) | |
XGB043 | 11.12. 10:20 | Sokol Telnice | Talent Plzeň | 18:23 | (10:12) | |
XGB044 | 11.12. 11:15 | HK Slavia VŠ Plzeň | TJ Dukla Praha | 9:25 | (4:9) | |
XGB045 | 11.12. 12:10 | Jiskra Třeboň | Sokol Telnice | 16:24 | (9:14) | |
XGB046 | 11.12. 13:05 | Talent Plzeň | TJ Dukla Praha | 9:13 | (5:8) | |
XGB047 | 11.12. 14:00 | HK Slavia VŠ Plzeň | Jiskra Třeboň | 14:13 | (8:5) | |
XGB048 | 11.12. 14:55 | TJ Dukla Praha | Sokol Telnice | 28:19 | (14:10) | |
XGB049 | 11.12. 15:50 | Jiskra Třeboň | Talent Plzeň | 9:23 | (3:10) | |
XGB050 | 11.12. 16:45 | Sokol Telnice | HK Slavia VŠ Plzeň | 22:15 | (13:6) |
2. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XGB051 | 22.1. 08:30 | TJ Dukla Praha | Lions Hostivice | 25:13 | (13:3) | |
XGB052 | 22.1. 09:25 | KH Kopřivnice | SKP Frýdek-Místek | 10:17 | (4:6) | |
XGB053 | 22.1. 10:20 | HK Lovosice | TJ Dukla Praha | 13:17 | (5:6) | |
XGB054 | 22.1. 11:15 | Lions Hostivice | KH Kopřivnice | 24:15 | (13:5) | |
XGB055 | 22.1. 12:10 | SKP Frýdek-Místek | HK Lovosice | 10:16 | (7:8) | |
XGB056 | 22.1. 13:05 | TJ Dukla Praha | KH Kopřivnice | 18:12 | (9:6) | |
XGB057 | 22.1. 14:00 | Lions Hostivice | SKP Frýdek-Místek | 18:19 | (9:10) | |
XGB058 | 22.1. 14:55 | KH Kopřivnice | HK Lovosice | 13:15 | (4:8) | |
XGB059 | 22.1. 15:50 | SKP Frýdek-Místek | TJ Dukla Praha | 13:16 | (5:8) | |
XGB060 | 22.1. 16:45 | HK Lovosice | Lions Hostivice | 20:17 | (11:11) | |
XGB061 | 22.1. 08:30 | TJ JM Chodov | Sokol Centrum Haná | 13:25 | (6:12) | |
XGB062 | 22.1. 09:25 | Lokomotiva Vršovice | HC Zubří | 15:28 | (8:15) | |
XGB063 | 22.1. 10:20 | HK Slavia VŠ Plzeň | TJ JM Chodov | 19:21 | (13:9) | |
XGB064 | 22.1. 11:15 | Sokol Centrum Haná | Lokomotiva Vršovice | 25:19 | (11:9) | |
XGB065 | 22.1. 12:10 | HC Zubří | HK Slavia VŠ Plzeň | 23:18 | (15:10) | |
XGB066 | 22.1. 13:05 | TJ JM Chodov | Lokomotiva Vršovice | 26:16 | (16:8) | |
XGB067 | 22.1. 14:00 | Sokol Centrum Haná | HC Zubří | 18:21 | (6:9) | |
XGB068 | 22.1. 14:55 | Lokomotiva Vršovice | HK Slavia VŠ Plzeň | 26:24 | (12:12) | |
XGB069 | 22.1. 15:50 | HC Zubří | TJ JM Chodov | 23:17 | (15:4) | |
XGB070 | 22.1. 16:45 | HK Slavia VŠ Plzeň | Sokol Centrum Haná | 14:20 | (8:10) | |
XGB071 | 22.1. 09:00 | HC Zlín | Tatran Litovel | 27:21 | (16:11) | |
XGB072 | 22.1. 09:55 | ČZ HBC Strakonice 1921 | HK Ivančice | 20:17 | (15:7) | |
XGB073 | 22.1. 10:50 | Jiskra Třeboň | HC Zlín | 15:26 | (10:13) | |
XGB074 | 22.1. 11:45 | Tatran Litovel | ČZ HBC Strakonice 1921 | 15:24 | (9:12) | |
XGB075 | 22.1. 12:40 | HK Ivančice | Jiskra Třeboň | 29:19 | (14:12) | |
XGB076 | 22.1. 13:35 | HC Zlín | ČZ HBC Strakonice 1921 | 19:22 | (11:11) | |
XGB077 | 22.1. 14:30 | Tatran Litovel | HK Ivančice | 25:23 | (13:9) | |
XGB078 | 22.1. 15:25 | ČZ HBC Strakonice 1921 | Jiskra Třeboň | 21:11 | (11:6) | |
XGB079 | 22.1. 16:20 | HK Ivančice | HC Zlín | 22:20 | (12:9) | |
XGB080 | 22.1. 17:15 | Jiskra Třeboň | Tatran Litovel | 24:25 | (11:10) | |
XGB081 | 22.1. 08:30 | Slavoj Děčín | Liberec Handball | 16:25 | (8:13) | |
XGB082 | 22.1. 09:25 | SKH Polanka n.O. | Sokol Nové Veselí | 23:30 | (10:14) | |
XGB083 | 22.1. 10:20 | Sokol Telnice | Slavoj Děčín | 28:13 | (19:8) | |
XGB084 | 22.1. 11:15 | Liberec Handball | SKH Polanka n.O. | 24:24 | (13:11) | |
XGB085 | 22.1. 12:10 | Sokol Nové Veselí | Sokol Telnice | 25:21 | (14:11) | |
XGB086 | 22.1. 13:05 | Slavoj Děčín | SKH Polanka n.O. | 20:26 | (9:11) | |
XGB087 | 22.1. 14:00 | Liberec Handball | Sokol Nové Veselí | 14:25 | (5:15) | |
XGB088 | 22.1. 14:55 | SKH Polanka n.O. | Sokol Telnice | 11:30 | (5:19) | |
XGB089 | 22.1. 15:50 | Sokol Nové Veselí | Slavoj Děčín | 30:11 | (17:4) | |
XGB090 | 22.1. 16:45 | Sokol Telnice | Liberec Handball | 21:23 | (11:13) | |
XGB091 | 22.1. 08:30 | Talent Plzeň | TJ Náchod | 18:11 | (7:6) | |
XGB092 | 22.1. 09:30 | Sokol Velké Meziříčí | Kovofiniš Ledeč n.S. | 29:20 | (13:9) | |
XGB093 | 22.1. 10:30 | SK Žeravice | Talent Plzeň | 18:32 | (8:12) | |
XGB094 | 22.1. 11:30 | TJ Náchod | Sokol Velké Meziříčí | 19:26 | (8:14) | |
XGB095 | 22.1. 12:30 | Kovofiniš Ledeč n.S. | SK Žeravice | 29:26 | (14:12) | |
XGB096 | 22.1. 13:30 | Talent Plzeň | Sokol Velké Meziříčí | 28:21 | (14:10) | |
XGB097 | 22.1. 14:30 | TJ Náchod | Kovofiniš Ledeč n.S. | 16:17 | (7:10) | |
XGB098 | 22.1. 15:30 | Sokol Velké Meziříčí | SK Žeravice | 28:24 | (14:10) | |
XGB099 | 22.1. 16:30 | Kovofiniš Ledeč n.S. | Talent Plzeň | 16:23 | (7:17) | |
XGB100 | 22.1. 17:30 | SK Žeravice | TJ Náchod | 20:20 | (10:10) |
3. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XGB101 | 18.2. 09:00 | KH Kopřivnice | Kovofiniš Ledeč n.S. | 22:25 | (9:11) | |
XGB102 | 18.2. 09:55 | TJ JM Chodov | HK Ivančice | 15:20 | (10:11) | |
XGB103 | 18.2. 10:50 | Sokol Telnice | KH Kopřivnice | 20:23 | (12:9) | |
XGB104 | 18.2. 11:45 | Kovofiniš Ledeč n.S. | TJ JM Chodov | 29:20 | (14:10) | |
XGB105 | 18.2. 12:40 | HK Ivančice | Sokol Telnice | 14:21 | (10:10) | |
XGB106 | 18.2. 13:35 | KH Kopřivnice | TJ JM Chodov | 23:15 | (9:8) | |
XGB107 | 18.2. 14:25 | Kovofiniš Ledeč n.S. | HK Ivančice | 21:26 | (10:13) | |
XGB108 | 18.2. 15:20 | TJ JM Chodov | Sokol Telnice | 17:31 | (9:15) | |
XGB109 | 18.2. 16:15 | HK Ivančice | KH Kopřivnice | 18:17 | (9:7) | |
XGB110 | 18.2. 17:10 | Sokol Telnice | Kovofiniš Ledeč n.S. | 28:16 | (17:3) | |
XGB111 | 18.2. 08:00 | HC Zubří | SK Žeravice | 27:11 | (13:7) | |
XGB112 | 18.2. 09:00 | Slavoj Děčín | Lions Hostivice | 22:29 | (22:30) | |
XGB113 | 18.2. 10:00 | Jiskra Třeboň | HC Zubří | 15:30 | (15:29) | |
XGB114 | 18.2. 11:00 | SK Žeravice | Slavoj Děčín | 30:24 | (16:15) | |
XGB115 | 18.2. 12:00 | Lions Hostivice | Jiskra Třeboň | 27:16 | (15:7) | |
XGB116 | 18.2. 13:00 | HC Zubří | Slavoj Děčín | 31:15 | (17:5) | |
XGB117 | 18.2. 14:00 | SK Žeravice | Lions Hostivice | 15:25 | (7:12) | |
XGB118 | 18.2. 15:00 | Slavoj Děčín | Jiskra Třeboň | 17:20 | (4:11) | |
XGB119 | 18.2. 16:00 | Lions Hostivice | HC Zubří | 16:28 | (9:13) | |
XGB120 | 18.2. 17:00 | Jiskra Třeboň | SK Žeravice | 23:23 | (13:10) | |
XGB121 | 19.2. 08:30 | TJ Náchod | HK Slavia VŠ Plzeň | 23:14 | (11:8) | |
XGB122 | 19.2. 09:25 | SKH Polanka n.O. | SKP Frýdek-Místek | 16:20 | (8:9) | |
XGB123 | 19.2. 10:20 | ČZ HBC Strakonice 1921 | TJ Náchod | 20:19 | (7:9) | |
XGB124 | 19.2. 11:15 | HK Slavia VŠ Plzeň | SKH Polanka n.O. | 20:20 | (9:12) | |
XGB125 | 19.2. 12:10 | SKP Frýdek-Místek | ČZ HBC Strakonice 1921 | 13:16 | (7:9) | |
XGB126 | 19.2. 13:05 | TJ Náchod | SKH Polanka n.O. | 22:12 | (14:7) | |
XGB127 | 19.2. 14:00 | HK Slavia VŠ Plzeň | SKP Frýdek-Místek | 15:28 | (6:13) | |
XGB128 | 19.2. 14:55 | SKH Polanka n.O. | ČZ HBC Strakonice 1921 | 19:23 | (10:11) | |
XGB129 | 19.2. 15:50 | SKP Frýdek-Místek | TJ Náchod | 19:11 | (11:6) | |
XGB130 | 19.2. 16:45 | ČZ HBC Strakonice 1921 | HK Slavia VŠ Plzeň | 27:16 | (15:7) | |
XGB131 | 18.2. 08:30 | HC Zlín | TJ Dukla Praha | 17:19 | (9:8) | |
XGB132 | 18.2. 09:25 | Lokomotiva Vršovice | Sokol Velké Meziříčí | 29:29 | (16:17) | |
XGB133 | 18.2. 10:20 | Liberec Handball | HC Zlín | 23:23 | (14:14) | |
XGB134 | 18.2. 11:15 | TJ Dukla Praha | Lokomotiva Vršovice | 24:15 | (11:4) | |
XGB135 | 18.2. 12:10 | Sokol Velké Meziříčí | Liberec Handball | 34:19 | (18:10) | |
XGB136 | 18.2. 13:05 | HC Zlín | Lokomotiva Vršovice | 26:16 | (10:7) | |
XGB137 | 18.2. 14:00 | TJ Dukla Praha | Sokol Velké Meziříčí | 31:21 | (16:10) | |
XGB138 | 18.2. 14:55 | Lokomotiva Vršovice | Liberec Handball | 25:21 | (14:12) | |
XGB139 | 18.2. 15:50 | Sokol Velké Meziříčí | HC Zlín | 25:25 | (13:14) | |
XGB140 | 18.2. 16:45 | Liberec Handball | TJ Dukla Praha | 18:28 | (7:13) | |
XGB141 | 19.2. 08:30 | Sokol Nové Veselí | Tatran Litovel | 28:13 | (16:8) | |
XGB142 | 19.2. 09:25 | Talent Plzeň | Sokol Centrum Haná | 25:17 | (14:6) | |
XGB143 | 19.2. 10:20 | HK Lovosice | Sokol Nové Veselí | 14:27 | (8:15) | |
XGB144 | 19.2. 11:15 | Tatran Litovel | Talent Plzeň | 15:30 | (6:13) | |
XGB145 | 19.2. 12:10 | Sokol Centrum Haná | HK Lovosice | 18:19 | (10:10) | |
XGB146 | 19.2. 13:05 | Sokol Nové Veselí | Talent Plzeň | 21:14 | (8:8) | |
XGB147 | 19.2. 14:00 | Tatran Litovel | Sokol Centrum Haná | 23:25 | (13:12) | |
XGB148 | 19.2. 14:55 | Talent Plzeň | HK Lovosice | 21:15 | (10:5) | |
XGB149 | 19.2. 15:50 | Sokol Centrum Haná | Sokol Nové Veselí | 12:25 | (9:13) | |
XGB150 | 19.2. 16:45 | HK Lovosice | Tatran Litovel | 24:21 | (12:10) |
4. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XGB151 | 11.3. 09:00 | TJ Náchod | Jiskra Třeboň | 12:18 | (8:7) | |
XGB152 | 11.3. 09:55 | Lokomotiva Vršovice | KH Kopřivnice | 14:21 | (6:13) | |
XGB153 | 11.3. 10:50 | Sokol Nové Veselí | TJ Náchod | 26:16 | (12:4) | |
XGB154 | 11.3. 11:45 | Jiskra Třeboň | Lokomotiva Vršovice | 25:15 | (14:6) | |
XGB155 | 11.3. 12:40 | KH Kopřivnice | Sokol Nové Veselí | 12:22 | (8:12) | |
XGB156 | 11.3. 13:35 | TJ Náchod | Lokomotiva Vršovice | 30:19 | (18:7) | |
XGB157 | 11.3. 14:30 | Jiskra Třeboň | KH Kopřivnice | 14:21 | (5:12) | |
XGB158 | 11.3. 15:25 | Lokomotiva Vršovice | Sokol Nové Veselí | 14:23 | (6:15) | |
XGB159 | 11.3. 16:20 | KH Kopřivnice | TJ Náchod | 27:20 | (15:9) | |
XGB160 | 11.3. 17:15 | Sokol Nové Veselí | Jiskra Třeboň | 20:12 | (9:9) | |
XGB161 | 11.3. 09:00 | TJ Dukla Praha | SKH Polanka n.O. | 20:9 | (7:5) | |
XGB162 | 11.3. 09:50 | HC Zubří | Tatran Litovel | 21:16 | (9:6) | |
XGB163 | 11.3. 10:40 | Kovofiniš Ledeč n.S. | TJ Dukla Praha | 18:26 | (10:11) | |
XGB164 | 11.3. 11:30 | SKH Polanka n.O. | HC Zubří | 7:16 | (3:6) | |
XGB165 | 11.3. 12:20 | Tatran Litovel | Kovofiniš Ledeč n.S. | 21:25 | (11:14) | |
XGB166 | 11.3. 13:10 | TJ Dukla Praha | HC Zubří | 16:14 | (5:7) | |
XGB167 | 11.3. 14:00 | SKH Polanka n.O. | Tatran Litovel | 21:15 | (11:7) | |
XGB168 | 11.3. 14:50 | HC Zubří | Kovofiniš Ledeč n.S. | 27:20 | (12:12) | |
XGB169 | 11.3. 15:40 | Tatran Litovel | TJ Dukla Praha | 15:23 | (6:13) | |
XGB170 | 11.3. 16:30 | Kovofiniš Ledeč n.S. | SKH Polanka n.O. | 19:22 | (10:11) | |
XGB171 | 11.3. 09:00 | Sokol Telnice | Sokol Velké Meziříčí | 23:24 | (10:11) | |
XGB172 | 11.3. 10:00 | Sokol Centrum Haná | Lions Hostivice | 17:20 | (9:7) | |
XGB173 | 11.3. 11:00 | ČZ HBC Strakonice 1921 | Sokol Telnice | 18:24 | (10:10) | |
XGB174 | 11.3. 12:00 | Sokol Velké Meziříčí | Sokol Centrum Haná | 28:22 | (15:13) | |
XGB175 | 11.3. 13:00 | Lions Hostivice | ČZ HBC Strakonice 1921 | 20:28 | (11:16) | |
XGB176 | 11.3. 14:00 | Sokol Telnice | Sokol Centrum Haná | 26:14 | (13:6) | |
XGB177 | 11.3. 15:00 | Sokol Velké Meziříčí | Lions Hostivice | 21:27 | (10:14) | |
XGB178 | 11.3. 16:00 | Sokol Centrum Haná | ČZ HBC Strakonice 1921 | 18:28 | (11:16) | |
XGB179 | 11.3. 17:00 | Lions Hostivice | Sokol Telnice | 25:24 | (11:9) | |
XGB180 | 11.3. 18:00 | ČZ HBC Strakonice 1921 | Sokol Velké Meziříčí | 20:14 | (8:11) | |
XGB181 | 11.3. 08:30 | HK Lovosice | SK Žeravice | 27:18 | (13:12) | |
XGB182 | 11.3. 09:25 | Liberec Handball | HK Slavia VŠ Plzeň | 21:19 | (11:6) | |
XGB183 | 11.3. 10:20 | HK Ivančice | HK Lovosice | 13:22 | (9:11) | |
XGB184 | 11.3. 11:15 | SK Žeravice | Liberec Handball | 16:28 | (11:12) | |
XGB185 | 11.3. 12:10 | HK Slavia VŠ Plzeň | HK Ivančice | 21:27 | (8:12) | |
XGB186 | 11.3. 13:05 | HK Lovosice | Liberec Handball | 23:21 | (12:14) | |
XGB187 | 11.3. 14:00 | SK Žeravice | HK Slavia VŠ Plzeň | 26:20 | (14:7) | |
XGB188 | 11.3. 14:55 | Liberec Handball | HK Ivančice | 21:21 | (8:13) | |
XGB189 | 11.3. 15:50 | HK Slavia VŠ Plzeň | HK Lovosice | 16:27 | (6:11) | |
XGB190 | 11.3. 16:45 | HK Ivančice | SK Žeravice | 24:15 | (12:7) | |
XGB191 | 11.3. 08:30 | SKP Frýdek-Místek | TJ JM Chodov | 22:9 | (10:5) | |
XGB192 | 11.3. 09:20 | Talent Plzeň | Slavoj Děčín | 30:16 | (15:7) | |
XGB193 | 11.3. 10:10 | HC Zlín | SKP Frýdek-Místek | 13:15 | (6:7) | |
XGB194 | 11.3. 11:00 | TJ JM Chodov | Talent Plzeň | 10:29 | (8:11) | |
XGB195 | 11.3. 11:50 | Slavoj Děčín | HC Zlín | 22:23 | (14:15) | |
XGB196 | 11.3. 12:40 | SKP Frýdek-Místek | Talent Plzeň | 14:18 | (7:10) | |
XGB197 | 11.3. 13:30 | TJ JM Chodov | Slavoj Děčín | 26:17 | (11:8) | |
XGB198 | 11.3. 14:20 | Talent Plzeň | HC Zlín | 26:19 | (12:9) | |
XGB199 | 11.3. 15:10 | Slavoj Děčín | SKP Frýdek-Místek | 16:31 | (5:14) | |
XGB200 | 11.3. 16:00 | HC Zlín | TJ JM Chodov | 23:15 | (10:7) |
5. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XGB201 | 23.4. 09:00 | Slavoj Děčín | Tatran Litovel | 18:26 | (8:13) | |
XGB202 | 23.4. 09:55 | Sokol Velké Meziříčí | KH Kopřivnice | 16:21 | (10:12) | |
XGB203 | 23.4. 10:50 | HK Slavia VŠ Plzeň | Slavoj Děčín | 19:27 | (5:17) | |
XGB204 | 23.4. 11:45 | Tatran Litovel | Sokol Velké Meziříčí | 16:30 | (8:17) | |
XGB205 | 23.4. 12:40 | KH Kopřivnice | HK Slavia VŠ Plzeň | 20:12 | (8:6) | |
XGB206 | 23.4. 13:35 | Slavoj Děčín | Sokol Velké Meziříčí | 29:39 | (13:19) | |
XGB207 | 23.4. 14:30 | Tatran Litovel | KH Kopřivnice | 17:25 | (7:11) | |
XGB208 | 23.4. 15:25 | Sokol Velké Meziříčí | HK Slavia VŠ Plzeň | 30:21 | (14:8) | |
XGB209 | 23.4. 16:20 | KH Kopřivnice | Slavoj Děčín | 27:24 | (17:14) | |
XGB210 | 23.4. 17:15 | HK Slavia VŠ Plzeň | Tatran Litovel | 17:29 | (12:16) | |
XGB211 | 22.4. 09:00 | Sokol Telnice | HC Zubří | 11:16 | (6:8) | |
XGB212 | 22.4. 09:55 | HC Zlín | TJ Náchod | 25:16 | (11:5) | |
XGB213 | 22.4. 10:50 | HK Lovosice | Sokol Telnice | 19:20 | (9:10) | |
XGB214 | 22.4. 11:45 | HC Zubří | HC Zlín | 28:21 | (16:9) | |
XGB215 | 22.4. 12:40 | TJ Náchod | HK Lovosice | 24:22 | (13:13) | |
XGB216 | 22.4. 13:35 | Sokol Telnice | HC Zlín | 23:20 | (12:12) | |
XGB217 | 22.4. 14:30 | HC Zubří | TJ Náchod | 22:15 | (13:6) | |
XGB218 | 22.4. 15:25 | HC Zlín | HK Lovosice | 27:18 | (17:7) | |
XGB219 | 22.4. 16:20 | TJ Náchod | Sokol Telnice | 21:25 | (11:14) | |
XGB220 | 22.4. 17:15 | HK Lovosice | HC Zubří | 13:31 | (6:17) | |
XGB221 | 22.4. 08:30 | TJ Dukla Praha | SK Žeravice | 25:15 | (13:9) | |
XGB222 | 22.4. 09:25 | TJ JM Chodov | Sokol Nové Veselí | 12:27 | (5:16) | |
XGB223 | 22.4. 10:20 | ČZ HBC Strakonice 1921 | TJ Dukla Praha | 12:12 | (7:8) | |
XGB224 | 22.4. 11:15 | SK Žeravice | TJ JM Chodov | 24:19 | (14:9) | |
XGB225 | 22.4. 12:10 | Sokol Nové Veselí | ČZ HBC Strakonice 1921 | 27:16 | (14:10) | |
XGB226 | 22.4. 13:05 | TJ Dukla Praha | TJ JM Chodov | 22:10 | (12:4) | |
XGB227 | 22.4. 14:00 | SK Žeravice | Sokol Nové Veselí | 17:28 | (9:14) | |
XGB228 | 22.4. 14:55 | TJ JM Chodov | ČZ HBC Strakonice 1921 | 20:29 | (7:16) | |
XGB229 | 22.4. 15:50 | Sokol Nové Veselí | TJ Dukla Praha | 17:13 | (6:4) | |
XGB230 | 22.4. 16:45 | ČZ HBC Strakonice 1921 | SK Žeravice | 26:15 | (13:9) | |
XGB231 | 22.4. 09:00 | SKP Frýdek-Místek | Sokol Centrum Haná | 24:17 | (13:10) | |
XGB232 | 22.4. 09:55 | Kovofiniš Ledeč n.S. | Liberec Handball | 27:28 | (16:14) | |
XGB233 | 22.4. 10:50 | Jiskra Třeboň | SKP Frýdek-Místek | 13:18 | (9:11) | |
XGB234 | 22.4. 11:45 | Sokol Centrum Haná | Kovofiniš Ledeč n.S. | 34:23 | (17:12) | |
XGB235 | 22.4. 12:40 | Liberec Handball | Jiskra Třeboň | 24:22 | (12:12) | |
XGB236 | 22.4. 13:35 | SKP Frýdek-Místek | Kovofiniš Ledeč n.S. | 26:14 | (13:8) | |
XGB237 | 22.4. 14:30 | Sokol Centrum Haná | Liberec Handball | 21:26 | (12:17) | |
XGB238 | 22.4. 15:25 | Kovofiniš Ledeč n.S. | Jiskra Třeboň | 19:22 | (5:14) | |
XGB239 | 22.4. 16:20 | Liberec Handball | SKP Frýdek-Místek | 19:17 | (14:10) | |
XGB240 | 22.4. 17:15 | Jiskra Třeboň | Sokol Centrum Haná | 14:23 | (9:14) | |
XGB241 | 22.4. 09:00 | Lokomotiva Vršovice | Lions Hostivice | 21:20 | (8:11) | |
XGB242 | 22.4. 09:55 | Talent Plzeň | HK Ivančice | 18:17 | (9:7) | |
XGB243 | 22.4. 10:50 | SKH Polanka n.O. | Lokomotiva Vršovice | 20:14 | (13:6) | |
XGB244 | 22.4. 11:45 | Lions Hostivice | Talent Plzeň | 22:23 | (10:13) | |
XGB245 | 22.4. 12:40 | HK Ivančice | SKH Polanka n.O. | 20:10 | (9:3) | |
XGB246 | 22.4. 13:35 | Lokomotiva Vršovice | Talent Plzeň | 10:20 | (3:10) | |
XGB247 | 22.4. 14:30 | Lions Hostivice | HK Ivančice | 22:26 | (12:13) | |
XGB248 | 22.4. 15:25 | Talent Plzeň | SKH Polanka n.O. | 26:16 | (15:11) | |
XGB249 | 22.4. 16:10 | HK Ivančice | Lokomotiva Vršovice | 24:13 | (13:6) | |
XGB250 | 22.4. 17:05 | SKH Polanka n.O. | Lions Hostivice | 29:28 | (12:13) |
6. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XGB251 | 13.5. 08:30 | Talent Plzeň | ČZ HBC Strakonice 1921 | 29:17 | (10:9) | |
XGB252 | 13.5. 09:25 | KH Kopřivnice | HC Zubří | 15:20 | (8:14) | |
XGB253 | 13.5. 10:20 | Liberec Handball | Talent Plzeň | 18:18 | (11:6) | |
XGB254 | 13.5. 11:15 | ČZ HBC Strakonice 1921 | KH Kopřivnice | 13:14 | (6:6) | |
XGB255 | 13.5. 12:10 | HC Zubří | Liberec Handball | 23:18 | (15:6) | |
XGB256 | 13.5. 13:05 | Talent Plzeň | KH Kopřivnice | 19:13 | (11:8) | |
XGB257 | 13.5. 14:00 | ČZ HBC Strakonice 1921 | HC Zubří | 18:26 | (8:14) | |
XGB258 | 13.5. 14:55 | KH Kopřivnice | Liberec Handball | 15:17 | (9:11) | |
XGB259 | 13.5. 15:50 | HC Zubří | Talent Plzeň | 20:13 | (11:7) | |
XGB260 | 13.5. 16:45 | Liberec Handball | ČZ HBC Strakonice 1921 | 25:26 | (12:18) | |
XGB261 | 13.5. 09:00 | Sokol Centrum Haná | TJ Náchod | 17:17 | (10:7) | |
XGB262 | 13.5. 09:55 | TJ Dukla Praha | HK Ivančice | 21:19 | (13:7) | |
XGB263 | 13.5. 10:50 | Slavoj Děčín | Sokol Centrum Haná | 20:30 | (11:14) | |
XGB264 | 13.5. 11:45 | TJ Náchod | TJ Dukla Praha | 15:20 | (8:10) | |
XGB265 | 13.5. 12:40 | HK Ivančice | Slavoj Děčín | 22:17 | (11:7) | |
XGB266 | 13.5. 13:35 | Sokol Centrum Haná | TJ Dukla Praha | 18:20 | (7:10) | |
XGB267 | 13.5. 14:30 | TJ Náchod | HK Ivančice | 14:19 | (6:9) | |
XGB268 | 13.5. 15:25 | TJ Dukla Praha | Slavoj Děčín | 25:15 | (14:6) | |
XGB269 | 13.5. 16:20 | HK Ivančice | Sokol Centrum Haná | 27:20 | (13:13) | |
XGB270 | 13.5. 17:15 | Slavoj Děčín | TJ Náchod | 23:23 | (12:12) | |
XGB271 | 14.5. 08:00 | HK Slavia VŠ Plzeň | Lions Hostivice | 16:24 | (9:12) | |
XGB272 | 14.5. 09:00 | Kovofiniš Ledeč n.S. | Sokol Nové Veselí | 13:31 | (6:17) | |
XGB273 | 14.5. 10:00 | HC Zlín | HK Slavia VŠ Plzeň | 30:15 | (16:5) | |
XGB274 | 14.5. 11:00 | Lions Hostivice | Kovofiniš Ledeč n.S. | 29:33 | (14:17) | |
XGB275 | 14.5. 12:00 | Sokol Nové Veselí | HC Zlín | 24:20 | (11:9) | |
XGB276 | 14.5. 13:00 | HK Slavia VŠ Plzeň | Kovofiniš Ledeč n.S. | 15:22 | (8:11) | |
XGB277 | 14.5. 14:00 | Lions Hostivice | Sokol Nové Veselí | 28:22 | (16:9) | |
XGB278 | 14.5. 15:00 | Kovofiniš Ledeč n.S. | HC Zlín | 30:26 | (14:13) | |
XGB279 | 14.5. 16:00 | Sokol Nové Veselí | HK Slavia VŠ Plzeň | 32:9 | (17:4) | |
XGB280 | 14.5. 17:00 | HC Zlín | Lions Hostivice | 23:22 | (11:9) | |
XGB281 | 13.5. 09:00 | TJ JM Chodov | SKH Polanka n.O. | 18:20 | (6:10) | |
XGB282 | 13.5. 09:55 | HK Lovosice | Sokol Velké Meziříčí | 16:15 | (8:6) | |
XGB283 | 13.5. 10:50 | Jiskra Třeboň | TJ JM Chodov | 19:12 | (11:4) | |
XGB284 | 13.5. 11:45 | SKH Polanka n.O. | HK Lovosice | 17:19 | (8:11) | |
XGB285 | 13.5. 12:40 | Sokol Velké Meziříčí | Jiskra Třeboň | 22:19 | (14:6) | |
XGB286 | 13.5. 13:35 | TJ JM Chodov | HK Lovosice | 19:28 | (11:13) | |
XGB287 | 13.5. 14:30 | SKH Polanka n.O. | Sokol Velké Meziříčí | 19:21 | (13:12) | |
XGB288 | 13.5. 15:25 | HK Lovosice | Jiskra Třeboň | 17:14 | (7:10) | |
XGB289 | 13.5. 16:20 | Sokol Velké Meziříčí | TJ JM Chodov | 25:21 | (13:10) | |
XGB290 | 13.5. 17:15 | Jiskra Třeboň | SKH Polanka n.O. | 18:15 | (9:6) | |
XGB291 | 14.5. 09:00 | Sokol Telnice | SK Žeravice | 26:12 | (17:7) | |
XGB292 | 14.5. 09:55 | Tatran Litovel | SKP Frýdek-Místek | 17:23 | (6:9) | |
XGB293 | 14.5. 10:50 | Lokomotiva Vršovice | Sokol Telnice | 18:27 | (6:13) | |
XGB294 | 14.5. 11:45 | SK Žeravice | Tatran Litovel | 20:27 | (9:12) | |
XGB295 | 14.5. 12:40 | SKP Frýdek-Místek | Lokomotiva Vršovice | 25:16 | (10:10) | |
XGB296 | 14.5. 13:35 | Sokol Telnice | Tatran Litovel | 28:18 | (15:11) | |
XGB297 | 14.5. 14:30 | SK Žeravice | SKP Frýdek-Místek | 13:26 | (8:10) | |
XGB298 | 14.5. 15:25 | Tatran Litovel | Lokomotiva Vršovice | 22:17 | (14:8) | |
XGB299 | 14.5. 16:20 | SKP Frýdek-Místek | Sokol Telnice | 12:17 | (7:7) | |
XGB300 | 14.5. 17:15 | Lokomotiva Vršovice | SK Žeravice | 16:22 | (9:13) |