Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Kronika Členové Události
<<  < >  >>  Listopad 2022 
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

5.11. 09:00 Mladší miniházená (B) Turnaj Tatran Litovel B
5.11. 09:00 Mladší miniházená (A) Turnaj Tatran Litovel B
5.11. 11:00 Mladší žáci Tatran Litovel - Sokol Horka n.M. 25:14 (12:10)
5.11. 12:30 Starší žáci Tatran Litovel - Sokol Horka n.M. 38:16 (16:7)
5.11. 15:00 Starší dorost Tatran Litovel - Sokol Ostrava 35:23 (18:10)
5.11. 17:00 Muži Tatran Litovel - Sokol Šťáhlavy 36:29 (19:16)
6.11. 09:00 Starší miniházená Turnaj DHK Zora Olomouc A
6.11. 16:00 Junioři Tatran Litovel - Sokol Ostrava 30:27 (14:12)
12.11. 09:00 Mladší žáci Tatran Litovel - Sokol Osek nad Bečvou 31:1 (18:1)
12.11. 10:30 Starší žáci Tatran Litovel - Sokol Centrum Haná 22:38 (10:21)
12.11. 19:00 Starší dorost Sokol Velké Meziříčí - Tatran Litovel 35:31 (16:12)
13.11. 09:00 Mladší miniházená (A) Turnaj Tatran Litovel A
13.11. 09:00 Mladší miniházená (B) Turnaj Tatran Litovel A
13.11. 10:00 Junioři KH Kopřivnice - Tatran Litovel 31:23 (14:11)
13.11. 15:00 Starší miniházená Turnaj SK HFP Prostějov
13.11. 17:00 Muži TJ JM Chodov - Tatran Litovel 27:25 (14:12)
17.11. 17:00 Junioři Lesana Zubří - Tatran Litovel 26:30 (12:12)
19.11. 13:30 Starší žáci Házená Velká Bystřice - Tatran Litovel 34:25 (15:14)
19.11. 15:00 Mladší dorost Tatran Litovel - SK Žeravice 37:32 (21:17)
19.11. 16:00 Mladší žáci Sokol Centrum Haná - Tatran Litovel 23:28 (11:14)
19.11. 17:00 Muži Tatran Litovel - HBC Jičín B 36:27 (20:14)
20.11. 08:00 Mladší miniházená (B) Turnaj Sokol Kostelec n.H.
20.11. 08:00 Mladší miniházená (A) Turnaj Sokol Kostelec n.H.
20.11. 09:00 Starší miniházená Turnaj HBC Olomouc 1966 B
20.11. 14:00 Starší dorost Tatran Litovel - HC Hlučín 41:27 (20:11)
20.11. 16:00 Junioři Tatran Litovel - SK Žeravice 30:28 (16:14)
23.11. 18:30 Starší žáci SK Žeravice - Tatran Litovel 33:28 (22:13)
26.11. 08:30 Starší žáci Tatran Litovel - SK Žeravice 24:26 (11:12)
26.11. 10:00 Starší žáci HCB Karviná - Tatran Litovel
26.11. 12:15 Starší žáci Tatran Litovel - TJ Holešov
26.11. 14:30 Starší žáci SKKP Handball Brno - Tatran Litovel
26.11. 17:00 Muži Tatran Litovel - Házená Velká Bystřice
27.11. 09:00 Mladší žáci Tatran Litovel - SK Žeravice
27.11. 10:30 Mladší žáci Tatran Litovel - SK HFP Prostějov
27.11. 14:00 Mladší dorost Tatran Litovel - Házená Velká Bystřice
27.11. 16:00 Junioři Tatran Litovel - MHK Karviná
3.12. 09:00 Mladší žáci Tatran Litovel - Házená Velká Bystřice
3.12. 14:00 Muži Sokol Vršovice - Tatran Litovel
3.12. 17:15 Junioři SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
9.12. 19:00 Starší dorost Sokol Újezd u Brna - Tatran Litovel
10.12. 16:00 Starší dorost Kovofiniš Ledeč n.S. - Tatran Litovel
10.12. 18:00 Muži TJ Náchod - Tatran Litovel
10.12. - 11.12. Mladší žáci Dobiáš Cup 2022 - Rožnov p.R.

Facebook