Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Kronika Členové Události Bazar klubového oblečení
Přehled akcí oddílu házené na jaro 2024 ve formátu pro tisk.
<<  < >  >>  Únor 2023 
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12

5.2. 09:00 HK Bystřice p.H. - Tatran Litovel 24:25 (9:12)
5.2. 11:00 HK Bystřice p.H. - Tatran Litovel 29:33 (17:20)
5.2. Mladší žáci Zimní pohár mladších žáků 2023 - Litovel
Účastníci: Tatran Litovel, KH Kopřivnice, HBC Olomouc 1966, TJ Senice na Hané, Sokol Telnice.
Hrací systém: 2x15 min. s 2 min přestávkou, hraje se každý s každým, dle platných pravidel házené IHF.

Program:
9:00 hod.Tatran Litovel- TJ Senice na Hané
9:40 hod.KH Kopřivnice- Sokol Telnice
10:20 hod.HBC Olomouc- Tatran Litovel
11:00 hod.TJ Senice na Hané- KH Kopřivnice
11:40 hod.Sokol Telnice- HBC Olomouc
12:20 hod.Tatran Litovel- KH Kopřivnice
13:00 hod.TJ Senice na Hané- Sokol Telnice
13:40 hod.KH Kopřivnice- HBC Olomouc
14:20 hod.Sokol Telnice- Tatran Litovel
15:00 hod.HBC Olomouc- TJ Senice na Hané
15:40 hod.Vyhlášení výsledků
11.2. 15:00 Tatran Litovel - HBC Olomouc 1966 41:26 (19:7)
11.2. 17:00 Tatran Litovel - 1.HK Dvůr Králové n.L. 35:26 (17:13)
12.2. 16:00 Tatran Litovel - Házená Uničov 47:16 (23:9)
18.2. 14:00 TJ Rožnov p.R. - Tatran Litovel 43:29 (25:16)
18.2. 16:00 TJ Rožnov p.R. - Tatran Litovel 38:30 (20:20)
18.2. 09:00 Starší miniházená, Mladší žáci O litovelskou štiku 2023
Startují:
přípravka (mladší miniházená):
Tatran Litovel bílí, Tatran Litovel modří, TJ Sokol Horka nad Moravou, DHK Zora Olomouc, Sokol Kostelec na Hané, TJ Sokol Čechy pod Kosířem
minižactvo (starší miniházená): Tatran Litovel modří, Tatran Litovel bílí, TJ Sokol Horka nad Moravou, TJ Senice na Hané, Sokol Kostelec na Hané, SK HFP Prostějov  
Hrací systém: každý s každým 2x8 min. s 1 min přestávkou, hraje se dle pravidel miniházené 4+1. Osobní obrana není povinná, ale doporučená. Nepočítá se a nezobrazuje se skóre.
Ceny: Družstva obdrží sladké odměny a diplomy. Anketou mezi trenéry bude vybráno nejlepší družstvo v každé kategorii. Tato nejlepší družstva obdrží plyšový symbol turnaje.

Program turnaje:
Mladší mini - Hřiště AStarší mini - Hřiště B
9:00 Litovel bílí - Horka nad MoravouHFP Prostějov - Litovel modří
9:20 Zora Olomouc - Čechy pod KosířemLitovel bílí - Horka nad Moravou
9:40 Litovel modří - Kostelec na HanéKostelec na Hané - Senice na Hané
10:00 Zora Olomouc - Litovel bílíLitovel bílí - HFP Prostějov
10:20   Kostelec na Hané - Horka nad MoravouSenice na Hané - Litovel modří
10:40 Čechy pod Kosířem - Litovel modříHorka nad Moravou - Kostelec na Hané
11:00 Litovel bílí - Kostelec na HanéHFP Prostějov - Senice na Hané
11:20 Litovel modří - Zora OlomoucKostelec na Hané - Litovel bílí
11:40 Horka nad Moravou - Čechy pod KosířemLitovel modří - Horka nad Moravou
12:00 Litovel modří - Litovel bílíKostelec na Hané - HFP Prostějov
12:20 Čechy pod Kosířem - Kostelec na Hané Horka nad Moravou - Senice na Hané
12:40 Zora Olomouc - Horka nad MoravouLitovel bílí - Litovel modří
13:00 Litovel bílí - Čechy pod KosířemProstějov - Horka nad Moravou
13:20 Horka nad Moravou - Litovel modříLitovel modří - Kostelec na Hané
13:40 Kostelec na Hané - Zora OlomoucSenice na Hané - Litovel bílí
14:00 vyhlášení
19.2. 08:30 Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel 28:13 (16:8)
19.2. 11:15 Tatran Litovel - Talent Plzeň 15:30 (6:13)
19.2. 14:00 Tatran Litovel - Sokol Centrum Haná 23:25 (13:12)
19.2. 16:45 HK Lovosice - Tatran Litovel 24:21 (12:10)
19.2. 17:00 Tatran Bohunice - Tatran Litovel 28:18 (15:10)
25.2. 15:00 Tatran Litovel - Sokol Telnice 26:29 (12:14)
25.2. 17:00 Tatran Litovel - HC Zlín 33:31 (16:16)
26.2. 14:00 Tatran Litovel - HC Zlín 39:23 (21:10)
26.2. 16:00 Tatran Litovel - Lesana Zubří 35:29 (22:13)
4.3. 14:30 Cement Hranice - Tatran Litovel 27:32 (16:17)
5.3. 14:00 KH Vsetín - Tatran Litovel 28:26 (14:14)
5.3. 16:00 KH BEECH Vsetín - Tatran Litovel 30:25 (17:11)
11.3. 09:50 HC Zubří - Tatran Litovel 21:16 (9:6)
11.3. 11:00 TJ Rožnov p.R. - Tatran Litovel 27:31 (13:13)
11.3. 12:20 Tatran Litovel - Kovofiniš Ledeč n.S. 21:25 (11:14)
11.3. 14:00 SKH Polanka n.O. - Tatran Litovel 21:15 (11:7)
11.3. 15:40 Tatran Litovel - TJ Dukla Praha 15:23 (6:13)
12.3. 10:00 TJ Senice n.H. - Tatran Litovel 13:24 (7:14)

Facebook