Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Kronika Členové Události
<<  < >  >>  Leden 2023 
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

28.1. 14:00 Muži TJ Náchod - Tatran Litovel 21:27 (9:15)
28.1. 09:00 Starší dorost Zimní pohár staršího dorostu 2023 - Litovel
Startují ročníky nar. 2004 - 2005.
Maximálně 6 týmů.  
Startovné 2000 Kč/družstvo.
Hrací doba a rozlosování dle počtu přihlášených družstev. Maximálně do 17 hodin.
Přihlášky do 14.1.2023 v tomto odkaze.
Občerstvení v bufetu haly.
Možnost zajistit oběd v blízké restauraci.
28.1. 09:00 Mladší žáci Holešovský ledňáček 2023 - Holešov
Účastníci:
Skupina A: TJ Holešov, HC Nový Jičín, Sokol Hostěrádky-Rešov, HC Stupava Green,
Skupina B: Tatran Litovel, HK Bystřice p. H., SKH Polanka, HC Stupava Black

Hrací čas: 1x 20 minut, každé družstvo si může během utkání vzít jeden time-out o délce 1 min., jinak dle IHF. Zákaz osobní obrany na jednoho hráče, osobní obrana celého družstva je možná

Program:
8:30TJ Holešov - HC Nový Jičín
9:00Litovel - Bystřice p.H.
9:30Hostěrádky R. - Stupava Green
10:00Polanka - Stupava Black
10:30Stupava Green - TJ Holešov
11:00Stupava Black - Litovel
11:30HC Nový Jičín - Hostěrádky R.
12:00Bystřice p.H. - Polanka
12:30TJ Holešov - Hostěrádky R.
13:00Litovel - Polanka
13:30HC Nový Jičín - Stupava Green
14:00Bystřice p.H. - Stupava Black
14:25o 7. místo
14:50o 5. místo
15:15o 3. místo
15:40o 1. místo
4.2. 17:00 Junioři Fatra-Slavia Napajedla - Tatran Litovel 19:25 (11:11)
5.2. 09:00 Mladší dorost HK Bystřice p.H. - Tatran Litovel
5.2. 11:00 Muži HK Bystřice p.H. - Tatran Litovel
5.2. Mladší žáci Zimní pohár mladších žáků 2023 - Litovel
Účastníci: Tatran Litovel, KH Kopřivnice, HBC Olomouc 1966, TJ Senice na Hané, Sokol Telnice.
Hrací systém: 2x15 min. s 2 min přestávkou, hraje se každý s každým, dle platných pravidel házené IHF.

Program:
9:00 hod.Tatran Litovel- TJ Senice na Hané
9:40 hod.KH Kopřivnice- Sokol Telnice
10:20 hod.HBC Olomouc- Tatran Litovel
11:00 hod.TJ Senice na Hané- KH Kopřivnice
11:40 hod.Sokol Telnice- HBC Olomouc
12:20 hod.Tatran Litovel- KH Kopřivnice
13:00 hod.TJ Senice na Hané- Sokol Telnice
13:40 hod.KH Kopřivnice- HBC Olomouc
14:20 hod.Sokol Telnice- Tatran Litovel
15:00 hod.HBC Olomouc- TJ Senice na Hané
15:40 hod.Vyhlášení výsledků

Facebook

Partneři: